Hledat pokoj

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

AQUA FITNESS - posilovací cvičení v bazénu

AQUA FITNESS - posilovací cvičení v bazénuZačínáme 15. května!

Přijďte si zacvičit do našeho vyhřívaného bazénu pod vedením trenéra. Program trvá cca 60 minut. Zahrnuje rozcvičení, zahřátí, rozplavání. Následuje vlastní soubor posilovacích cviků zaměřených na posílení svalových partií horních i dolních končetin, zad a břicha. Cvičení probíhá ve vodě, kde není nadměrně zatěžován pohybový aparát, klouby a páteř. Na závěr cvičení provádíme protažení zatěžovaných svalových partií. Při cvičení používáme pomůcky pro aqua fitness.
 
Program je sestaven pro maximálně 5 osob vzhledem ke kapacitě bazénu. Minimální počet pro uspořádání lekce jsou 2 osoby.
 
Rezervace termínu je nutná vždy alespoň jeden den předem.
Termíny cvičebních lekcí jsou vždy po dohodě s trenérem na čísle 724 151 452 (trenér Standa), email: hamzik@e-finance.eu, nebo na recepci Fitness a Wellness: tel. 515 555 520 (hotelová provolba 120) , email: wellness@efihotel.cz
 
Cena 200 Kč/60 minut/osoba.

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL