Hledat pokoj

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Hotel BrnoHotel Brno parkovnapartmny Brnorestaurace BrnoKongresov centrumFitness BrnoWellness BrnoSauna Brno

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV)

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Letošní ročník se uskuteční na brněnském výstavišti od 1. do 5. 10. 2018. V areálu BVV se může nejenom odborná veřejnost seznámit se všemi klíčovými oblastmi strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Ze zastoupených oborů vybíráme například důlní, hutní, keramickou a sklářskou techniku, materiály a komponenty pro strojírenství, elektrotechniku, dopravu, manipulaci či vývoj. Hlavním tématem letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu.

Souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem se konají: Mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů (IMT), veletrhy Automatizace, WELDING, FOND-EX, PROFINTECH, PLASTEX a INTERPROTEC.

Výhodné ubytování v blízkosti centra Brna a areálu Veletrhy Brno (BVV)

Vystavovatelům a návštěvníkům  Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV) nabízíme kvalitní ubytování v eFi Palace Hotelu. Více o aktuální nabídce ubytování na stránkách eFi Palace Hotelu.