Hledat pokoj

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Nabízíme pracovní příležitosti v mezinárodním hotelu eFi Hotel***

Nový, v roce 2015 otevřený eFi Palace Hotel *** v centru Brna, nabízí pracovní příležitost pro všechny, kdo chtějí pracovat. Hotel je umístěn v nově vybudovaném objektu eFi Palace na adrese Brno, Bratislavská 52, disponuje 83 apartmánovými byty, kongresovým sálem, Wellness a Fitness, Sun barem s bazénem, restaurací a velkým parkovištěm v areálu hotelu. Jsme luxusní hotelové zařízení.

 

Pozice, které nabízíme pro náš mezinárodní eFi Hotel***:

 

Úklid Wellness & Fitness

Do našeho eFi Wellness & Fitness hledáme někoho na ranní úklid. Úklid probíhá vždy čtyři dny v týdnu, a to čt, pá, so a ne v ranních hodinách 5 - 10 hodin.

Více informací o pozici

 

Pozice, které nabízíme pro restauraci Stará Tkalcovna (www.stara-tkalcovna.cz):

 

Cukrář, cukrářka

Na brigádu nebo poloviční úvazek hledáme cukráře, cukrářky, kteří mají s touto prací zkušenost nebo jsou vyučení v oboru. Připravovat budete nejen moučníky a dezerty, ale například i studenou kuchyni.

Více informací o pozici

 

Obsluha hostů v restauraci i za barem

Do našeho týmu číšníků a servírek hledáme nové kolegy či kolegyně pro dlouhodobou spolupráci. U nás se snažíme ke gastronomii přistupovat moderně a kvalitně. Pokud máte zájem stát se stabilním členem našeho týmu, podílet se a pomoct při vzniku několika našich nových projektů a akcí, tak se neváhejte přihlásit!

Více informací o pozici

 

Brigáda na letním SUN BARU

Nabízíme brigádu na letním SUN BARU, který je otevřený vždy v letních měsících, a to od května do září (případně dle počasí). Brigáda je vhodná pro studenty, kteří si chtějí přes léto přivydělat.

Více informací o pozici

 

Příprava snídaní pro eFi Hotel***

Pro přípravu snídaní přijmeme do týmu novou kolegyni nebo kolegu. Hledáte práci na ranní, dopolední směny? Potom je tahle práce přímo pro Vás!

Více informací o pozici

 

Samostatný kuchař, kuchařka

Přijmeme zodpovědné, šikovné a samostatné kuchaře, kuchařky do našich restaurací. Čeká Vás práce v příjemném kolektivu s možností práce v několika našich provozech.

Více informací o pozici

 

Obchodní pozice, které nabízíme pro náš tým obchodníků:

 

Realitní makléř pro Jihlavu a okolí

Zajímá vás trh s realitami? Jste obchodník tělem i duší? Přidejte se k nám a staňte se profesionálem v oblasti nemovitostí. To vše se sídlem v centru Jihlavy a působností v okolí Jihlavy.

Více informací o pozici

 

Finanční poradce, specialista v oblasti hypoték a pojištění

Chcete se stát profesionálem v oboru finančnictví? Nechcete jen prodávat a sjednávat pojištění? Nenabízíme Vám obyčejné sjednávání pojištění, ale prodej kvalitních produktů (životních i neživotních), možnost stát se profesionálem v oblasti hypoték, prodeji firemních dluhopisů a mnoho dalších.

Více informací o pozici

 

RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL