Hledat pokoj

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Nabízíme pracovní příležitosti v mezinárodním hotelu eFi Hotel***

Nový, v roce 2015 otevřený eFi Palace Hotel *** v centru Brna, nabízí pracovní příležitost pro všechny, kdo chtějí pracovat. Hotel je umístěn v nově vybudovaném objektu eFi Palace na adrese Brno, Bratislavská 52, disponuje 83 apartmánovými byty, kongresovým sálem, Wellness a Fitness, Sun barem s bazénem, restaurací a velkým parkovištěm v areálu hotelu. Jsme luxusní hotelové zařízení.

 

Pozice, které nabízíme pro náš mezinárodní eFi Hotel***:

Účetní

Jste účetní a hledáte novou práci? Do našeho týmu účetních hledáme nového kolegu či kolegyni!

Více informací o pozici

 

 

Pozice, které nabízíme pro restauraci hotelu a restaurant EFI CAFE Reduta (www.stara-tkalcovna.cz, www.eficafe.cz):

 

Samostatný kuchař, kuchařka

Chcete mít zodpovědnost za přípravu jídel a pracovat s moderními technologiemi? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost naučit se připravovat jídla tak, jak jste možná doposud neznal/a!

Více informací o pozici

 

Dopolední kuchař, kuchařka

Máte praxi v závodním, školním stravování nebo v jídelnách, restauracích? Nebo jste kuchař, kuchařka a chcete pracovat pouze v ranních směnách?

Více informací o pozici

 

Barman, barmanka

Znáte koktejly, umíte je míchat a tahle práce Vás baví? Zajímají Vás moderní technologie a rádi s nimi pracujete? Disponujeme jediným robotickým míchačem nápojů v Brně.

Více informací o pozici

 

Vedoucí směny v hotelové restauraci

Baví Vás gastronomie, obsluha hostů a komunikace s nimi? Vedle obsluhy hostů budete vést tým číšníků a servírek na směně.

Více informací o pozici

 

Číšník, servírka v restauraci v centru Brna

Zajímá Vás moderní gastronomie a kvalitní obsluha hostů Vám není cizí? Nabízíme Vám práci v historické budově divadla Reduta na Zelném trhu v centru Brna.

Více informací o pozici

 

 

Obchodní pozice, které nabízíme pro náš tým obchodníků:

Realitní makléř pro Brno a okolí

Zajímá vás trh s realitami? Jste obchodník tělem i duší? Přidejte se k nám a staňte se profesionálem v oblasti nemovitostí, a to vše s kanceláří přímo v centru Brna, dobrou dostupností a možností parkování.

Více informací o pozici

 

Realitní makléř pro Jihlavu a okolí

Zajímá vás trh s realitami? Jste obchodník tělem i duší? Přidejte se k nám a staňte se profesionálem v oblasti nemovitostí. To vše se sídlem v centru Jihlavy a působností v okolí Jihlavy.

Více informací o pozici

 

Finanční poradce, specialista v oblasti hypoték a pojištění

Chcete se stát profesionálem v oboru finančnictví? Nechcete jen prodávat a sjednávat pojištění? Nenabízíme Vám obyčejné sjednávání pojištění, ale prodej kvalitních produktů (životních i neživotních), možnost stát se profesionálem v oblasti hypoték, prodeji firemních dluhopisů a mnoho dalších.

Více informací o pozici

 

RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL