Hledat pokoj

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Nabízíme pracovní příležitosti v mezinárodním hotelu eFi Hotel***

Nový, v roce 2015 otevřený eFi Palace Hotel *** v centru Brna, nabízí pracovní příležitost pro všechny, kdo chtějí pracovat. Hotel je umístěn v nově vybudovaném objektu eFi Palace na adrese Brno, Bratislavská 52, disponuje 83 apartmánovými byty, kongresovým sálem, Wellness a Fitness, Sun barem s bazénem, restaurací a velkým parkovištěm v areálu hotelu. Jsme luxusní hotelové zařízení.

 

Pozice, které nabízíme pro náš hotel:

 

Hotelová pokojská, pokojský na víkendy eFi Hotel***

Do našeho týmu pokojských přijmeme kolegyně a kolegy na víkendový úklid. Směny si budete domlouvat individuálně, dle Vašich časových možností. Pokud si zakládáte na čistotě, máte smysl pro pořádek a hledáte brigádu na víkendy, tak se přidejte do našeho týmu!

Více informací o pozici

 

Hotelová pokojská, pokojský v mezinárodním eFi Hotelu***

Do našeho týmu pokojských přijememe kolegyně a kolegy na úklid apartmánových pokojů v eFi Hotelu***. Hledáme člověka spolehlivého, pracovitého a pořádku milovného. Pokud se tedy za takového člověka považujete, tak je tahle práce přímo pro Vás!

Více informací o pozici

 

Pozice, které nabízíme pro restauraci hotelu (www.stara-tkalcovna.cz):

Kuchař, kuchařka pro mezinárodní hotel eFi Hotel***

Mezinárodní hotel eFi Hotel*** přijme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/kuchařka. Budete působit pro naši hotelovou restauraci (www.stara-tkalcovna.cz). Jako náš/naše kuchař/kuchařka budete mít odpovědnost za spoustu věcí a máte jedinečnou příležitost naučit se novým věcem a postupům, které jste možná dodnes neznal/a. Spolupracovat budete s našimi mistry kuchaři.

Více informací o pozici

 

Kuchař/ka na snídaně v mezinárodním hotelu eFi Hotel***

Stylová hotelová restaurace (www.stara-tkalcovna.cz) přijme kuchaře, kuchařku pro přípravu snídaní. Spolupracovat budete s kvalitním personálem. Pokud jste člověk, který se nebojí práce, je spolehlivý a dobře naladěný, tak hledáme právě Vás!

Více informací o pozici

 

Pomocná síla v kuchyni pro mezinárodní hotel eFi Hotel***

Stylová hotelová restaurace (www.stara-tkalcovna.cz) přijme kuchaře, kuchařku pro přípravu snídaní. Spolupracovat budete s kvalitním personálem. Pokud jste člověk, který se nebojí práce, je spolehlivý a dobře naladěný, tak hledáme právě Vás!

Více informací o pozici

 

Obsluha snídaní v mezinárodním hotelu eFi Hotel***

Hledáme studenty, studentky na obsluhu snídaní. Směny si budete plánovat dle Vašich časových možností. Nepožadujeme praxi v oboru, ale ochotu učit se novým věcem. Pokud jste tedy člověk pečlivý, šikovný a pozitivně naladěný, tak hledáme právě Vás!

Více informací o pozici

 

Obchodní pozice, které nabízíme pro náš tým obchodníků:

Realitní makléř e-Finance, a.s., realitní divize

Nabízíme možnost lidem s obchodním talentem, se stát profesionálem v realitách s působností v Brně, na Jižní Moravě a Vysočině. Od roku 1999 nabízíme jako úspěšná a finančně stabilní firma v ČR realitní služby s propojením na finanční a stavební divize naší společnosti.

Více informací o pozici

 

Realitní makléř e-Finance, a.s. v Jihlavě

Realitní divize otevírá novou pobočku pro realitní makléře v Jihlavě . Od roku 1999 nabízíme jako úspěšná a finančně stabilní firma v ČR realitní služby s propojením na finanční a stavební divize naší společnosti.

Více informací o pozici

 

Pojišťovací poradce e-Finance Makléři, s.r.o.

Nabízíme pracovní příležitost komunikativním lidem s obchodním talentem, kteří se rádi budou prezentovat jako finanční a pojišťovací poradci zastupující silnou finanční skupinu.

Více informací o pozici

 

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL