Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Studenti, studentky na brigádu pro naše restaurace

Hledáš brigádu a baví Tě práce s lidmi? Chceš svůj volný čas trávit ve fajn kolektivu a k tomu si nějakou tu korunu přivydělat? Pak je tohle brigáda právě pro Tebe!

Do našich restaurací v centru Brna přijmeme studenty na brigádu. Můžeš si vybrat, kde budeš pracovat a své směny si naplánovat tak, jak se Ti hodí. Dostaneš až 100 Kč na hodinu, domů si odneseš po směně dýška, a ještě pro Tebe máme spoustu fajn benefitů (např. fitness zdarma).

V naší hotelové restauraci Tě čekají směny na snídaních pro eFi Hotel*** a obsluha letního Sun Baru s bazénem a letní terasou. Ranní směny na snídaních jsou ideální i k studiu na vysoké škole, kde máte přednášky naplánované až na odpolední hodiny. Vybrat si můžete také směny na letním Sun Baru, který je otevřený v odpoledních a večerních hodinách do 22 hodin.

TEFITI Restaurant · Bar je středomořská restaurace v centru Brna, a to na Zelném trhu v historické budově divadla Reduta. Čeká Tě tady fajn kolektiv, práce i venku na letní zahrádce a středomořská kuchyně. Podívej se na naše video a přesvědč se o tom sám https://www.youtube.com/watch?v=ghZ35K0EvB4&t=37s.

Zaujala Tě brigáda u nás? Přidej se do týmu k nám!

Odpovědní formulář

pozice: Studenti, studentky na brigádu pro naše restaurace

Osobní údaje


Přílohy:


Poznámka:RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Hodnocení od našich hostů
„Přeji dobrý den. Všichni naši zaměstnanci jsou s ubytováním ve vašem hotelu nadmíru spokojeni. Chválí si veškeré služby.“
Věra
„Veľmi príjemné ubytovanie. Priestranné izby a čisto. Raňajky tiež veľmi dobré. Poloha úplne blízko centra a veľmi milý personál. Boli sme maximálne spokojní.“
Peter
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL