Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Nabízíme pracovní příležitosti v mezinárodním hotelu eFi Hotel***

Nový, v roce 2015 otevřený eFi Palace Hotel *** v centru Brna, nabízí pracovní příležitost pro všechny, kdo chtějí pracovat. Hotel je umístěn v nově vybudovaném objektu eFi Palace na adrese Brno, Bratislavská 52, disponuje 83 apartmánovými byty, kongresovým sálem, Wellness a Fitness, Sun barem s bazénem, restaurací a velkým parkovištěm v areálu hotelu. Jsme luxusní hotelové zařízení.

Pokojská, pokojský pro eFi Hotel Brno***

Zakládáte si na čistotě a pořádku? Hledáte přivýdělek k mateřské dovolené, důchodu či stálé práci? Do našeho týmu pokojských přijmeme kolegu, kolegyni na víkendový úklid hotelových apartmánů.

Více informací o pozici

Víkendová pokojská, pokojský pro eFi Hotel Brno***

Zakládáte si na čistotě a pořádku? Hledáte přivýdělek k mateřské dovolené, důchodu či stálé práci? Do našeho týmu pokojských přijmeme kolegu, kolegyni na víkendový úklid hotelových apartmánů.

Více informací o pozici

Číšník, servírka v restauracích koncernu e-Finance, a.s.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy či kolegyně pro dlouhodobou spolupráci. U nás se snažíme ke gastronomii přistupovat moderně a kvalitně. Pokud máte zájem stát se členem našeho týmu, tak se neváhejte přihlásit!

Více informací o pozici

Studenti, studentky na brigádu pro restaurace koncernu e-Finance, a.s.

Studentům a budoucím absolventům nabízíme letní a dlouhodobé brigády, které je možné vykonávat i při studiu. Na výběr Vás čeká spousta směn, jejichž plánování je jen na Vás. Nepožadujeme praxi, vše Vás naučíme!

Více informací o pozici

Kuchař, kuchařka v restauracích koncernu e-Finance, a.s.

Přijmeme zodpovědné, šikovné a samostatné kuchaře, kuchařky do našich restaurací. Čeká Vás práce v příjemném kolektivu s možností práce v několika našich provozech.

Více informací o pozici

 

 

 

RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Hodnocení od našich hostů
„Vracím se k vám ráda při každém pobytu v Brně. Jsem s kvalitou a čistotou pokojů velmi spokojená, recepční jsou vždy milé a ochotné, služba hotelového taxi do centra a zpět je skvělým zpříjemněním pobytu v Brně.“
Kateřina
„Moc Vám děkuji :* . Nemohu si na nic stěžovat, bylo to opravdu velmi nádherné. Myslím že brzy zase pojedu do Brna, neb je to přenádherné město .... Tudíž se budu těšit i návštěvě a ubytování ve vašem krásném hotelu. Děkuji Vám :) moc se těším :)“
Josef
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL