Veletrh módy a obuvi v Brně STYL a KABO

Veletrh STYL patří mezi vrcholné akce módního odvětví České republiky, Slovenska a východní Evropy, a to již od roku 1993. Vystavovatelé z různých zemí světa zde představují svoje nové kolekce obchodníkům a potenciálním nákupčím. Svoje produkty rozdělují vystavovatelé do několika kategorií jako je těhotenská móda, spodní prádlo a plavky, volnočasová móda a další.

 

Rezervace pokoje nebo apartmánu v eFi Palace Hotelu.

 

Hlavním lákadlem jsou přehlídky nových kolekcí jednotlivých oděvních odvětví známých značek a jmen módního průmyslu. Svůj nemalý prostor na veletrhu mají také mladí nadějní návrháři. Denně probíhají až čtyři přehlídky jak pro obchodníky a nákupčí, tak širokou veřejnost. Nedílnou součástí veletrhu STYL je také prezentace bižuterie a dalších oděvních doplňků.

 

Veletrh KABO se zaměřuje na obuv. Pyšní se zejména odbornými přehlídkami tuzemských i zahraničních výrobců obuvi, zboží z kůže a dalších doplňků. Svou tvorbu zde představují nejen samotní výrobci obuvi, ale také tuzemští distributoři světových značek.

 

Veletrh STYL a KABO můžete navštívit od 21. do 23. 8. 2021 na brněnském výstavišti.

 

eFi Palace Hotel - Vám poskytne výhodné ubytování v blízkosti centra

Brna a areálu Veletrhy Brno (BVV)

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu STYL a KABO nabízíme kvalitní ubytování v pokojích a apartmánech eFi Palace Hotelu

 

Rezervace pokoje nebo apartmánu v eFi Palace Hotelu.

 

Více informací o eFi Palace Hotel.

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu na Veletrhy Brno. 

WO FINDEN SIE UNS

Kontakte

Bei Fragen stehen wir Ihnen gerne zur Verfügung.

Schreiben Sie uns

* Alle Felder sind obligatorisch.