Hledat pokoj

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

eFiFresh džusy pro zdravý životní styl

 

 

Jsou zdravé, podporují detoxikaci organismu, dodávají rychlou energii při cvičení, jsou dietní, poskytují tělu minerální látky, vitamíny, esenciální mastné kyseliny, sacharidy a proteiny, zlepšují energetickou hladinu, jsou dobré pro pleť, posilují imunitu, posilují kosti. Prostě bez fresh džusů se při restartu životního stylu neobejdete. Abychom toto vše mohli dopřát našim hostům a zároveň mohli garantovat prvotřídní kvalitu, začali jsme eFiFresh džusy vyrábět z čerstvého ovoce sami.

 

 

Promyšlené složení

V současné době je připravena řada 4 druhů míchaných a 4 druhů 100% domácích eFi fresh džusů pro různé situace.

1.

Carrot:

80% mrkev, 20%jablko
2.

Refresh:

40% okurka, 40% jablko, 20% cuketa
3.

Detox:

35% červená řepa, 10% řapíkatý celer, 35% okurka, 17% celer, 3% zázvor

4.

Energy:

40% jablko, 30% pomeranč, 10% kiwi, 10% banán, 10% grapefruit

5.

100% eFiFresh:

Zelené jablko, Štavnatý pomeranč, Červený grep, Sladká mrkev, Letní jahoda

eFiFresh džusy prospěšné v mnoha oblastech

eFiFresh džusy podporují kardiovaskulární systém, snižují krevní tlak, posilují imunitní systém, povzbuzují činnost žaludku a tvorbu žluči, pomáhají po rekonvalescenci, při borelióze a klíšťové encefalitidě, mají pozitivní vliv na zrak, zbavují střeva jedovatých látek, pomáhají při ateroskleróze, dodávají pružnost a lesk pleti, vlasům a nehtům.

Profesionální příprava

Naše džusy jsou denně připravovány z prvotřídních surovin. Při výrobě dbáme na detaily. Zeleninu i ovoce pečlivě kontrolujeme a před zahájením přípravy džusů omýváme, abychom  eliminovali povrchové nečistoty. Pro výrobu šťávy v naší profesionální restaurační kuchyni používáme nejnovější technologii. Vyrobenou šťávu ihned lahvujeme a chladíme na teplotu 5°C. Šťáva tak neoxiduje a zůstávají zachovány její čerstvost a kvalita. Za těchto podmínek skladujeme džusy po dobu maximálně 3 dnů, po kterou je spolehlivě zachována 100% kvalita čerstvé šťávy. Při výrobě eFi fresh  džusů také nikdy nepoužíváme žádné přidané látky jako je cukr nebo konzervanty.

Skvělá dostupnost a cena

eFi džusy budou k dispozici v recepci eFi Palace hotelu, v hotelová restauraci Stará Tkalcovna a eFi Wellness & Fitnes ve dvorním traktu hotelu v balení 260 ml za 45,- Kč nebo 1,5 l/260,-Kč

Pobytové balíčky s eFiFresh džusy

Samotnou výrobou a prodejem ale rozhodně nekončíme. eFiFresh džusy jsou zařazeny v jídelníčku pobytových detoxikačních a wellness & fitness balíčků. V současné době můžete vyzkoušet ozdravující účinky eFi fresh džusů v rámci třídenního detoxikačního pobytu pod vedením osobního trenéra.

RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL