EFI SPA Hotel Superior & Pivovar

voucher EFI SPA HOTEL
Udělejte radost svým blízkým a přijďte si společně užít vše, co EFI SPA Hotel**** Superior nabízí. Jedinečné ubytování v krásném designu, luxusní wellness, restauraci EFI Hostinec s tradičními českými pokrmy a také skvělá piva vařená přímo v našem EFI Pivovaru. Koupit
voucher wellness
Dopřejte svým blízkým zasloužený relax v nově otevřeném wellness v EFI SPA Hotelu**** Superior v centru Brna. Najdete zde luxusní wellness s parní a finskou saunou, s vířivkou a unikátní třípodlažní odpočívárnou ve věžičce budovy. V rámci voucheru bude pro vás připraven ručníkový servis, pitný režim (voda, káva, čaj) a ovocný bar. Koupit

EFI SPA HOTEL

V polovině ledna roku 2021 skupina e-Finance dokončila rekonstrukci a přestavbu jedné z nejkrásnějších historických budov v centru Brna na nám. 28. října a otevřela zde nový hotel.

Rezervovat ubytování

PRO VÁŠ RELAX

Přestavbou v budově vzniklo 35 luxusních pokojů / apartmá ve vysokém standardu. 

Zobrazit pokoje

LUXUSNÍ SPA

Wellness centrum poskytuje jedinečnou atmosféru pro načerpání energie a kvalitní odpočinek. Najdete v něm prostornou finskou saunu, parní saunu s třpytivou mozaikou a klenutým stropem připomínajícími hvězdnou oblohu.
Ve wellness zóně najdete také vířivku s kapacitou 6 osob. Po saunování nebo po proceduře v hyperbarické komoře si odpočinete v jedinečné třípodlažní odpočívárně ve věžičce budovy EFI SPA Hotelu. 

Více o wellness

EFI PIVOVAR

V budově také najdete řemeslný EFI Pivovar s výstavem až 200 000 litrů piva ročně a pivovarskou restauraci EFI Hostinec Osmec. Ve třínádobové varně české výroby pro Vás vaříme pivo několika stylů a chutí.

Pivo vaříme tak, aby chutnalo nám. Protože pak víme, že na ně můžeme být hrdí. 

Více informací

EFI HOSTINEC Osmec

Tým kuchařů a přívětivé obsluhy restaurace EFI Hostinec Osmec připravuje výtečné pokrmy pro hotelové hosty i pro neubytované návštěvníky, kteří mají rádi dobrou českou i evropskou kuchyni. Tradiční jídla v moderním pojetí vznikají pod taktovkou šéfkuchaře Mgr. Jana Malinky.

Více o EFI Hostinci Osmec 

Je trendy!

Pro vozidla našich hostů i veřejnosti jsme připravili 45 krytých parkovacích stání. V parkovací garáži jsou také nabíjecí stanice pro elektromobily. Pro Vaše elektromobily máme k dispozici až 6 nabíječek AC. 

Více informací


Proč se ubytovat u nás ?

Řemeslný pivovar

Zabezpečené parkování v areálu

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Wellness centrum

EFI SPA HOTEL Superior & Pivovar Pokoje


Rezervovat ubytování

Výhody ubytování v EFI SPA Hotel Superior & Pivovar

Hodnocení od našich hostů