EFI SPA Hotel Superior

EFI SPA HOTEL

V polovině ledna roku 2021 skupina e-Finance dokončila rekonstrukci a přestavbu jedné z nejkrásnějších historických budov v centru Brna na nám. 28. října a otevřela zde nový hotel.

Rezervovat ubytování

PRO VÁŠ RELAX

Přestavbou v budově vzniklo 35 luxusních pokojů / apartmá ve vysokém standardu. V současné době je hotel otevřen pouze pro služební pobyty. Už se nemůžeme dočkat rozvolnění vládních opatření, abychom hotel mohli otevřít pro všechny návštěvníky.

Zobrazit pokoje

LUXUSNÍ SPA

Wellness centrum poskytuje jedinečnou atmosféru pro načerpání energie a kvalitní odpočinek. Najdete v něm prostornou finskou saunu, parní saunu s třpytivou mozaikou a klenutým stropem připomínajícími hvězdnou oblohu.
Ve wellness zóně najdete také vířivku s kapacitou 6 osob. Po saunování nebo po proceduře v hyperbarické komoře si odpočinete v jedinečné třípodlažní odpočívárně ve věžičce budovy EFI SPA Hotelu. 

Více o wellness

EFI PIVOVAR

V budově také najdete řemeslný EFI Pivovar s výstavem až 200 000 litrů piva ročně a pivovarskou restauraci EFI Hostinec. Ve třínádobové varně české výroby pro Vás vaříme pivo několika stylů a chutí.

Pivo vaříme tak, aby chutnalo nám. Protože pak víme, že na ně můžeme být hrdí. 

Více informací

EFI HOSTINEC

Tým kuchařů a přívětivé obsluhy restaurace EFI Hostinec připravuje výtečné pokrmy pro hotelové hosty i pro neubytované návštěvníky, kteří mají rádi dobrou českou i evropskou kuchyni. Tradiční jídla v moderním pojetí vznikají pod taktovkou šéfkuchaře Mgr. Jana Malinky.

Více o EFI Hostinci

Je trendy!

Pro vozidla našich hostů i veřejnosti jsme připravili 45 krytých parkovacích stání. V parkovací garáži jsou také nabíjecí stanice pro elektromobily. Vedle 2 rychlonabíječek DC s výkonem 50 kW je pro Vaše elektromobily k dispozici až 6 nabíječek AC. 

Více informací


Proč se ubytovat u nás ?

Řemeslný pivovar

Zabezpečené parkování v areálu

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Wellness centrum

Pokoje EFI SPA Hotel Superior


Rezervovat ubytování

Výhody ubytování v EFI SPA Hotel Superior

Hodnocení od našich hostů

Kontaktujte nás

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

* Všechna pole jsou povinná.