EFI SPA Hotel Superior

EFI SPA HOTEL

V polovině ledna roku 2021 skupina e-Finance dokončila rekonstrukci a přestavbu jedné z nejkrásnějších historických budov v centru Brna na nám. 28. října a otevřela zde nový hotel.

V současné době je hotel otevřen pro všechny hosty! Při vstupu je nezbytné se prokázat dle stanovených pravidel pro ubytování. Jak a čím se prokázat se dozvíte zde.

Rezervovat ubytování

PRO VÁŠ RELAX

Přestavbou v budově vzniklo 35 luxusních pokojů / apartmá ve vysokém standardu. 

Zobrazit pokoje

LUXUSNÍ SPA

Wellness centrum poskytuje jedinečnou atmosféru pro načerpání energie a kvalitní odpočinek. Najdete v něm prostornou finskou saunu, parní saunu s třpytivou mozaikou a klenutým stropem připomínajícími hvězdnou oblohu.
Ve wellness zóně najdete také vířivku s kapacitou 6 osob. Po saunování nebo po proceduře v hyperbarické komoře si odpočinete v jedinečné třípodlažní odpočívárně ve věžičce budovy EFI SPA Hotelu. 

Více o wellness

EFI PIVOVAR

V budově také najdete řemeslný EFI Pivovar s výstavem až 200 000 litrů piva ročně a pivovarskou restauraci EFI Hostinec. Ve třínádobové varně české výroby pro Vás vaříme pivo několika stylů a chutí.

Pivo vaříme tak, aby chutnalo nám. Protože pak víme, že na ně můžeme být hrdí. 

Více informací

EFI HOSTINEC

Tým kuchařů a přívětivé obsluhy restaurace EFI Hostinec připravuje výtečné pokrmy pro hotelové hosty i pro neubytované návštěvníky, kteří mají rádi dobrou českou i evropskou kuchyni. Tradiční jídla v moderním pojetí vznikají pod taktovkou šéfkuchaře Mgr. Jana Malinky.

Více o EFI Hostinci

Je trendy!

Pro vozidla našich hostů i veřejnosti jsme připravili 45 krytých parkovacích stání. V parkovací garáži jsou také nabíjecí stanice pro elektromobily. Vedle 2 rychlonabíječek DC s výkonem 50 kW je pro Vaše elektromobily k dispozici až 6 nabíječek AC. 

Více informací


Proč se ubytovat u nás ?

Řemeslný pivovar

Zabezpečené parkování v areálu

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Wellness centrum

EFI SPA Hotel Superior Pokoje


Rezervovat ubytování

Výhody ubytování v EFI SPA Hotel Superior

Hodnocení od našich hostů

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

* Všechna pole jsou povinná.