Snídaně Brno

Ránem začíná den, a proto je snídaně to nejdůležitější, co může ovlivnit vaše celodenní naladění. 
Pokud tedy chcete den začít správně a hledáte dokonalé místo pro snídani, kde se můžete nejen dobře najíst, ale také si vychutnat luxusní prostředí a široký výběr lahodných pokrmů, není lepší místo v Brně, než čtyřhvězdičkový EFI SPA Hotel Superior & Pivovar. 

Na výbornou snídani k nám mohou za 300 Kč či 12 € / osoba zavítat nejen hoteloví hosté.
Využít mohou i parkování ZDARMA v krytých podzemních garážích.  

Z naší snídaňové nabídky si můžete sestavit snídani dle chuti a libosti, případně vám na přání připravíme další dobroty. Hosté si mohou vybírat buď ze snídaňového bufetu, nebo si mohou nechat od snídaňového kuchaře připravit např. lívance, omeletu nebo vejce na ten způsob, jak mají nejraději.

Pokud vás zajímá, jak snídaňový bufet vypadá, klikněte ZDE

 

 

nejlepší snídaně v Brně

ČTYŘHVĚZDIČKOVÁ SNÍDANĚ

Naše kuchyně se pyšní tím nejlepším, co můžete na snídani očekávat. Určitě každého potěší široká ohromující nabídka rautové snídaně, kde si opravdu vyberete.

Snídaně podáváme formou švédských stolů ve všední dny od 7 do 10 hodin. V sobotu a v neděli jsou snídaně prodloužené do 10.30 hodin.

NA CO MÁTE CHUŤ?

Snídaně v EFI SPA Hotelu jsou jedinečné i díky snídaňovému kuchaři, který vám splní každé vaše přání a připraví pokrmy přesně podle vašich chutí. Během přípravy si můžete vybrat z bohatého sortimentu, který uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Je jen na vás, jestli začnete svůj den čerstvými ovocnými šťávami, ještě teplým křupavým pečivem, výtečným müsli, sýrovými specialitami, něčím sladkým či uzeným lososem. K tomu si můžete dopřát pravou italskou kávu nebo čaj, který vám přinese pocit útulnosti a pohody.

Snídaňový kuchař k Vašim službám
business snídaně

BUSINESS SNÍDANĚ

Čtyřhvězdičkový EFI SPA Hotel je synonymem luxusu, pohodlí a nejlepších snídaní v BRNĚ, a právě zde můžete začít svůj den tak, jak si zasloužíte. Stal se tak ideálním místem pro pozdní snídaně, brunch, business snídaně či snídaňové meetingy s obchodními partnery. Naše pestrá nabídka a nádherné prostory jsou ideální pro všechny příležitostiPokud potřebujete využít čas na maximum, udělejte si ze snídaně pracovní schůzi, meeting či poradu. Můžete u nás využít i smart TV pro projekci prezentace, dat či důležitých tabulek přímo z vašeho zařízení. 

 

SNÍDANĚ NEJVYŠŠÍHO STANDARDU 

Ať už si chcete dopřát odpolední brunch s přáteli či si chcete užít ranní snídani sami pro sebe, můžete se spolehnout na to, že vám zde bude vyhověno s profesionálním přístupem a pohodlím.
S námi budete mít vždy krásné ráno.

 

snídaně v Brně
zdravá snídaně v Brně

NA VAŠEM ZDRAVÍ NÁM ZÁLEŽÍ

Máte možnost si vychutnat bohatou a zdravou snídani, která vám dodá energii na celý den. Nabízíme široký výběr čerstvého, ale i sušeného ovoce, oříšků a spoustu dalších superfood dobrůtek, kterými si můžete dochutit jogurt či müsli podle své chuti.

 

FRESH JUICE

Pokud máte rádi čerstvé šťávy, sami si připravíte vlastní fresh přesně podle vašich preferencí. U nás si dopřejete osvěžující a zdravý nápoj každé ráno.

 

fresh juice na snídani
vejce jak je máte rádi - všechny způsoby

VAJÍČKA PODLE VÁS

Ať už máte rádi míchaná vejce s pažitkou, omeletu, vejce do skla, vajíčka na tvrdo, na měkko či "nahniličko", ham & eggs nebo pouze volské oko, připravíme vám všechny varianty přesně tak, jak je máte rádi.

 

SLADKÁ SNÍDANĚ

Oslaďte si život podle svého. Vybrat si můžete z lívanců, palačinek, müsli či čerstvého ovoce.   

 

sladká snídaně - lívance či kaše
americká snídaně

ANGLICKÁ SNÍDANĚ 

Vychutnejte si vydatnou snídani v "anglickém" stylu. Párečky, slanina, fazole, ham and eggs. Namixujte si "anglii" dle vašich chutí a libosti.

 

SLADKÁ TEČKA S KÁVIČKOU

Ráno nestíháte, ale máte chuť na něco dobrého? Potřebujete doplnit cukry a nakopnout v každodenním spěchu. Zastavte se na dortík s luxusní kávou. 

kávička s dortíkem na snídani
široký výběr

ŠIROKÝ VÝBĚR

Naše snídaně uspokojí každého - vegany, milovníky raw, paleo, čistě sladkých snídaní či slaných. Jaký typ jste Vy? Slaný či sladký? Není problém i obojí dohromady! Už jste zkoušeli lívance se slaninou a javorovým sirupem? Že ne? Utíkejte tuto "bombu" k nám ochutnat. 

 

PRO VÁS JEN TO NEJLEPŠÍ

Pokud chcete sáhnout po něčem netradičním, rádi ochutnáváte a při snídani si dáte na čas, vemte si práci s sebou na snídani. Nestresujte se, nespěchejte a posnídejte v klidu. Pokud se ze snídaně stane pracovní schůzka, můžete u nás využít i smart TV pro projekci prezentace, dat či důležitých tabulek přímo z vašeho zařízení. 

něco netradičního