Oslavy

Chcete v Brně uspořádat akci pro rodinu nebo třeba pro 80 hostů? Má to být firemní večírek, svatební hostina, oslava narozenin či promoce? Nabízíme Vám catering a doplňkové služby nejen v areálu eFi Palace Hotelu. Zde je nabídka našich prostor.

stará tkalcovna oslavy

RESTAURACE STARÁ TKALCOVNA

Stylová restaurace Stara Tkalcovna s kapacitou 80 míst se nachází v pod uličním křídlem komplexu eFi Palace Hotelu. V zadní části restaurace je zvýšené podium vhodné pro živé vystoupení a/nebo pro tanec. Na pódiu je také k dispozici naladěné pianino. Restaurace je také vybavena data projektorem a dvě mavelkými TV obrazovkami, takže hostům můžete promítnout Vaši prezentaci bez obav, že by komukoli něco uniklo. Rádi Vám zajistíme i ozvučení.

Více informací

SALONEK

Samostatný salonek ve Staré Tkalcovně v industriálnímd esignu z neomítnutých cihel pro 24 hostů lze obsluhovat z hlavního restauračního sálu a/nebo z chodby, takže hostům můžeme podle jejich přání buďto zajistit soukromí nebo je „udržet v kontaktu“ s děním, které se bude odehrávat v hlavní části restaurace Stará Tkalcovna. Salonek je vybaven projekční technikou a je proto vhodný i pro semináře a porady, kde potřebujete soukromí a současně skvělý cateringový servis.

Více informací

Stará tkalcovna salonek
Kongresové centrum eFi Palace

KONGRESOVÉ CENTRUM

Kongresový sál Vám poskytne reprezentativní prostor s technickým vybavením. Sál je ideální pro 80 osob v uspořádání škola č i pro jiné uspořádání pro menší počet osob.

Více informací

ZÁMEK RAČICE

Na 3. zámeckém nádvoří obklopeném ze tří stran křídly budov račického zámku a s výhledem na zalesněný protější svah pohodlně umístíte pódium, stánky s občerstvením a doplňkovými službami, banketní a bufetové stoly a/nebomobilní hlediště třeba pro 300 diváků. V jednom z přilehlých křídel je potřebné základní zázemí pro catering.

Více informací

zámek račice sál

 

Máte-li zájem o uspořádání vaší akce či oslavy v některých z prostor z naší nabídky, obraťte se na nás:


Ing. Veronika Hanzelková
obchodní ředitelka hotelu
hanzelkova@efihotel.cz
+420 720 220 760

Kontaktujte nás


Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.