PracevHotelu.cz – hledáte práci kuchaře, číšníka, servírky, recepční nebo pokojské v Brně?

Hledáme posily do našeho týmu!

Neváhejte a připojte se k nám. Stanete se tak součástí nově otevřeného EFI SPA Hotelu**** Superior na nám. 28. října v Brně nebo naší stálice, a to eFi Palace Hotelu***. Čekají Tě cenné zkušenosti, zážitky, milí kolegové a krásné hotelové prostředí. Níže najdete pozice, které aktuálně hledáme. Tak nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

 

Výčepní, barman v EFI Hostinci

Do našeho provozu hledáme výčepní, barmany, kteří ví jak se  za barem pohybovat. Pokud Tě práce za barem baví, budeme rádi, když se k nám přidáš! 

Více informací o pozici

 

Hlavní číšník, servírka v EFI Hostinci (vedoucí směny)

Blíží se nám otevření zahrádek i restaurací, proto hledáme do týmu schopné číšníky, servírky. Vítáme zkušené kolegy z gastra, kteří ví, jak to na place chodí a jsou schopni vést na směně tým, dohlížet a kontrolovat provedenou práci.

Více informací o pozici

 

Číšník, servírka v EFI Hostinci

Blíží se nám otevření zahrádek i restaurací, proto hledáme do týmu schopné číšníky, servírky. Představujeme si milé, usměvavé a zodpovědné kolegy, které práce v gastronomii baví. Vítáme zkušenosti, ale rádi zaučíme i absolventy středních škol a nadšené jedince. Budeme rádi, když se k nám přidáte!

Více informací o pozici

 

Manažer, manažerka hotelových recepcí

Do našeho přátelského, pozitivně naladěného a pracovitého týmu hledáme manažera, manažerku hotelových recepcí. Pracovat budete pro naše dva hotely - EFI SPA Hotel**** Superior a eFi Palace Hotel***. Nástup je možný ihned, vše potřebné rádi zaučíme, nemusíte se bát přihlásit.

Více informací o pozici

 

Rozpočtář, přípravář pro stavební firmu Czech Property Fund

Nabízíme pracovní místo na pozici rozpočtář, přípravář stavební výroby v naší stavební společnosti Czech Property Fund, s.r.o.
Práce si žádá schopného samostatného rozpočtáře, přípraváře, se zkušenostmi s tvorbou rozpočtů i na rozsáhlejší akce, navrhováním pozemních staveb, čtením a zpracováním projektové dokumentace, řešením ekonomicky optimálních detailů.

Více informací o pozici

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

* Všechna pole jsou povinná.