Pokoje eFi Palace Hotel

Našim hostům nabízíme apartmány, které jsou situovány do dvou křídel hotelového komplexu.

V uličním křídle se nachází 48 dvoulůžkových apartmánů Standard s kuchyňskou linkou. K dispozici je také 5 čtyřlůžkových apartmánů Junior se samostatnou ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňskou linkou. Součástí vybavení je pohodlné sofa, které lze rozložit na plnohodnotné dvoulůžko. Velké oblibě se těší mezonetové apartmány Deluxe s obývacím pokojem s kuchyňskou linkou, samostatnou ložnicí a velkou terasou s výhledem na Brno a jeho dominanty. 

Ve dvorním křídle se nachází 22 dvoulůžkových apartmánů Executive a 5 čtyřlůžkových apartmánů Executive. Apartmány Executive jsou navíc vybaveny klimatizací a luxusními postelemi King Koil, a všechny disponují terasou orientovanou do klidného dvora.

V 5. podlaží dvorního křídla je mezonetový klimatizovaný apartmán VIP Deluxe se 3 ložnicemi a s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a posezením pro pohodlné jednání nebo odpočinek.

Kuchyňská linka v každém apartmánu je vybavena sporákem, mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, ledničkou a varnou konvicí.

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.