EFI Hostince Konírna

Zámecká restaurace EFI Hostinec Konírna je zaměřena na poctivou českou kuchyni s využitím lokálních surovin a ohledem na sezónnost. Českou klasiku jsme pro vás zpestřili i nabídkou čerstvých pizz přímo z pece.

EFI Hostinec Konírna

O ZÁMECKÉM HOSTINCI

V pořadí již čtvrtý EFI Hostinec je netradičně součástí areálu Zámku Račice v Račicích-Pístovicích na Vyškovsku, nedaleko Brna.

EFI Hostinec Konírna nabízí svým hostům tradiční českou kuchyni, ale můžete zde ochutnat i „signature“ račí polévku nebo naši domácí pizzu přímo z pece. Nechybí klasické chuťovky k řemeslnému pivu z EFI Pivovaru, jako paštiky, tlačenka, utopenec nebo nakládané sýry. Na čepu máme i naše vlastní limonády, EFI Beaer Lemonade. Piva i lima máme i ve verzích „to go“, a to buď v PET, či ve skle

NABÍDKA JÍDEL

Denně se můžete těšit na lahodnou českou klasiku připravovanou podle tradičních receptur našich babiček, ale třeba i  na naše domácí uzené maso či klobásky, „signature“ račí polévku,  pizzu přímo z pece nebo chuťovky k pivu, jako je tlačenka, paštika, utopenec nebo nakládané sýry.

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí 15:30 – 22:00
Úterý až sobota 10:00 – 22:00
Neděle 10:00 – 18:00

 

zámecká gastronomie

 

EFI Hostinec Konírna - bar

NABÍDKA NÁPOJŮ 

Ve zcela novém EFI Hostinci Konírna v prostorách Předzámčí můžete využít vnitřního i venkovního posezení a občerstvit se z nabídky našeho baru. Zakoupíte zde čepované řemeslné pivo z vlastního EFI Pivovaru, naše domácí točené limonády EFI Beaer Lemonade, zámeckou edici vín, nealko nápoje, kávu, zmrzlinu a drobné pochutiny. Naše řemeslné pivo a limo máme připravené také ve lahvích (skle či PET), které si můžete zakoupit s sebou

SÁL KONÍRNA 

V nově zrekonstruovaném Předzámčí jsme vybudovali multifunkční sál Konírna, který je vhodným prostorem pro konání svateb, firemních večírků či školení. Sál přímo sousedí s EFI Hostincem Konírna a je možné využít i přilehlou terasu s posezením či venkovní party stan až pro 50 lidí.

Sál disponuje zázemím, inventářem a multimediální TV obrazovkou s úhlopříčkou 2,5 m.

Pro Vaši firemní akci, školení či svatbu rádi zajistíme i catering, který připravuje profesionální tým kuchařů z našeho brněnského EFI SPA Hotelu**** Superior & Pivovar.

Sál Konírna - oslavy