Svatby v Brně

Vítejte na naší stránce věnované svatbám v Brně!

Jsme nadšeni, že vás můžeme přivítat na této cestě k plánování vaší svatební události v jednom z nejkrásnějších měst České republiky. Brno, s jeho kouzelnými uličkami, historickými památkami a romantickým prostředím, je ideálním místem pro váš výjimečný den.

Naše stránky jsou spojeny s jedinečným místem pro svatební oslavy, kterým je EFI SPA Hotel Superior **** & Pivovar. Tento hotel je místem, kde se vaše svatební sny stanou skutečností. U nás najdete vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou svatební událost, od rozlučky se svobodou přes svatební hostinu až po ubytování pro vás a vaše hosty.

EFI SPA Hotel Superior **** & Pivovar je znám svým luxusním prostředím, kvalitním servisem a skvělou dostupností v samém srdci Brna. Náš tým zkušených profesionálů je zde, aby vám pomohl uskutečnit svatební den vašich snů, ať už máte v plánu velkou slavnost, nebo intimní rodinnou svatbu. Každý detail bude promyšlen tak, aby se vám a vašim hostům navždy zapsal do paměti.

Vítejte v EFI SPA Hotel Superior **** & Pivovar  - místě, kde se vaše svatební sny stanou skutečností.

 

EFI SPA HOTEL - obřad

OBŘAD

Rádi Vám zajistíme a zrealizujeme svatební obřad pod širým nebem na terase luxusního EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar. Tento nezapomenutelný zážitek na střeše čtyřhvězdičkového hotelu si budete pamatovat navždy. Váš důležitý okamžik jen podtrhne nádherný výhled na celé Brno včetně jeho dominant. Svatební výzdobu či inventář pro Vás také rádi zařídíme.

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Naše hotelové prostory jsou ideální pro pořádání rozlučky se svobodou, ať už si přejete intenzivní noc plnou zábavy se skvělým jídlem a pitím, nebo relaxaci a odpočinek ve wellness. Můžete se těšit na výběr z našich špičkových cateringových služeb a lahodné nápoje, abyste mohli slavit s přáteli a rodinou bezstarostně.

zámek račice svatby - atmosféra
EFI Hostinec Osmec - hostina - EFI Catering

SVATEBNÍ HOSTINA

Svatební hostina v EFI Hostinci Osmec, který je součástí EFI SPA Hotelu Superior **** & Pivovar,  je nejen obyčejným jídlem. Je to skutečný gastronomický zážitek, který zkrášlí ten nejvýznamnější den vašeho života. Naše restaurace nabízí nezapomenutelné chutě a atmosféru, která dodá vaší svatbě ten správný lesk. Naši profesionální kuchaři s vámi naplánují svatební menu, tak, abyste byli vy i vaši hosté maximálně spokojeni a svatební hostina byla pomyslnou třešničkou na dortu.

UBYTOVÁNÍ

Vaše svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě a zaslouží si být opravdu výjimečný. V EFI SPA Hotelu víme, že ubytování má klíčový význam pro celkový dojem ze svatby. Proto jsme připraveni zajistit, že váš pobyt bude plný luxusu, komfortu a romantiky.
Naše pokoje jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejvyšší pohodlí a eleganci. Během svého pobytu máte také přístup do našeho luxusního wellness, kde si můžete odpočinout a užít si relaxaci před nebo po svatbě.
U nás se můžete těšit na prvotřídní ubytování a profesionální servis, který bude vaši svatební noc udělat nezapomenutelnou. Ať už hledáte romantický Apartmán Deluxe Junior pro novomanžele nebo pohodlné pokoje pro vaše hosty, naše nabídka ubytování vám poskytne vše, co potřebujete pro dokonalý svatební víkend. 

svatební apartmány
svatební zvyky

SVATEBNÍ ZVYKY 

Svatební den je pro mnoho lidí jeden z nejdůležitějších dnů v životě a je proto důležité si na tento den připravit všechno tak, aby se slavnostní událost stala nezapomenutelnou. Jedním z klíčových prvků svatebního dne jsou svatební zvyky, které přispívají k celkové atmosféře. Rádi Vám pomůžeme dodržet tyto zvyky v klasickém či moderním stylu.

Poptávka svatby

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na +420 702 036 278 nebo prostřednictvím formuláře níže

Kontaktní údaje

Další informace