Kontakt

EFI SPA Hotel Superior
náměstí 28. října 1903/23
602 00 Brno

Telefon: +420 515 557 500
WhatsApp: +420 601 555 500
E-mail: recepce@efispahotel.cz
Web: www.efispahotel.cz

GPS souřadnice: 49°12'07.6"N, 16°36'50.1"E
zobrazit na mapě

eFi Palace Hotel
Bratislavská 234/52
602 00 Brno

Telefon: +420 515 555 500
WhatsApp: +420 601 555 500
E-mail: rezervace@efihotel.cz
Web: www.efihotel.cz

GPS souřadnice: 49°11'59.3"N, 16°37'13.5"E
zobrazit na mapě

 

OBCHODNÍ ŘEDITELKA
Ing. Veronika Hanzelková

FOOD & BEVERAGE MANAGER
Veronika Maščeníková

MARKETINGOVÁ ŘEDITELKA
Ing. Radka Špačková

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.

Příjezd autem:

Od Prahy nebo od Olomouce:

Z dálnice D1/E50/E65 sjedete na výjezdu Exit 196 (Brno-Centrum), který Vás přivede na ulici Kaštanovou. Pojedete cca 6 km pořád rovně (ulice Kaštanová, Hněvkovského, Svatopetrská, Plotní, Dornych, Koliště). Dále viz „Z centra města“


Od Bratislavy:

Dálnice D2/E 65 Vás přivede přímo na ulici Kaštanovou. Pojedete cca 6 km pořád rovně (ulice Kaštanová, Hněvkovského, Svatopetrská, Plotní, Dornych, Koliště). Dále viz „Z centra města“


Od Vídně:

Po rychlostní komunikaci E461/R52 jeďte směr centrum po ulici Heršpické.

Vpravo minete Hornbach a kancelářské centrum Spielberg. Na konci ul. Heršpické se dáte doprava na ulici Opušťenou a budete se držet v levém pruhu. Na světelné křižovatce po podjetí viaduktu se dáte doleva po ul. Uhelné. Na světelné křižovatce na konci Uhelné doprava na ul. Úzkou a opět se budete držet vlevo. Na světelné křižovatce na konci Úzké zatočíte doleva na ulici Dornych. Zde budete pokračovat rovně, přejedete tramvajové koleje a minete ulici Křenovou a přijedete na Koliště. Dále viz „Z centra města“


Z centra města:

Pro příjezd do eFi Palace Hotelu*** odbočíte z Koliště doprava na Cejl. Ulice Bratislavská je jednosměrná směrem k centru města. Nejlepší je příjezd z ulice Cejl, odkud odbočíte na Soudní a na jejím konci pak odbočíte doleva na Bratislavskou. Náš hotel je po levé straně a určitě ho nepřehlédnete. Vjezd na parkoviště ve dvoře objektu je hned za recepcí.

Pro příjezd do EFI SPA Hotelu**** Superior pokračujete po Kolišti přímým směrem až k Moravskému náměstí. Na světelné křižovatce odbočíte doprava a pokračujete cca 300 m rovně k další světelné křižovatce. Na křižovatce odbočíte doleva a po cca 50 m budete mít po pravé straně hotel s vjezdem do podzemní garáže.

 

mapa příjezd

Zvětšit mapu

 

Příjezd MHD:

Do eFi Palace Hotelu*** se dostanete z Hlavního nádraží tramvajemi č. 2 (směr Stará osada) nebo č. 4 (směr Obřany) a vystoupíte na zastávce Körnerova. Pokračujete cca 100 m ve směru jízdy a první odbočkou se dáte doleva na ulici Soudní. Na jejím konci se dáte opět doleva po ulici Bratislavské. Hotel budete mít po levé ruce a určitě ho neminete.

Centrum města (Malinovského náměstí) je dosažitelné pěšky do 10 minut.

Do EFI SPA Hotelu**** Superior se dostanete z Hlavního nádraží tramvají č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle) a vystoupíte na zastávce Náměstí 28. října. Pokračujete po směru jízdy k přechodu pro chodce a přejdete na druhou stranu. Za ním ihned přejdete další přechod pro chodce, který budete mít po levé ruce. Půjdete rovně a po cca 50 m budete mít po pravé straně hotel se vstupem na recepci.

 

mapa příchod

Zvětšit mapu

Příjezd autobusu:

Pro bezproblémový příjezd autobusu do eFi Palace Hotelu*** využijte příjezd z ulice Cejl, odkud odbočíte na ulici Bratislavskou. Pro příjezd ze směru Praha, Vídeň, Bratislava nezabočujte na ulici Bratislavskou přes ulici Soudní, ale odbočte přímo z ulice Cejl. Ulice Soudní je úzká a odbočení pro autobusy komplikované. Náš hotel je po levé straně a určitě ho nepřehlédnete. Stání pro autobus je vyhrazeno před hotelem.

Parkování pro autobus není u EFI SPA Hotelu**** Superior k dispozici. Po předchozí domluvě lze zajistit parkování autobusu u eFi Palace Hotelu***.

Zvětšit mapu