Služební pobyty v EFI SPA Hotelu v Brně

služební pobyt efi spa hotel

SKVĚLÁ VOLBA

Hledáte ubytování během svého služebního pobytu v Brně? EFI SPA Hotel Vás nezklame! Získáte luxusní ubytování se skvělou restaurací s vlastním minipivovarem.
Brněnský EFI SPA HOTEL v blízkosti historického centra města nabízí ubytování v nových moderně a luxusně vybavených apartmánech.

Rezervovat služební pobyt

KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ

Vybrat si můžete dvoulůžkové Apartmá Executive nebo prostorný apartmán Junior, kde navíc oceníte obývací pokoj s pohodlným posezením. Ve všech pokojích je TV, pracovní stolek a rychlé WiFi připojení. Pro naprostý komfort pro Vás máme apartmány Junior Deluxe se samostatnou ložnicí, obývacím pokojem s posezením a dvěma koupelnami.

Rezervovat služební pobyt

sluzebni pobyt efi spa hotel pokoj
EFI Hostinec

EFI HOSTINEC

Při svém pracovním pobytu nesmíte zapomenout na návštěvu restaurace EFI Hostinec s vlastním EFI Pivovarem. Vaše chuťové buňky potěší pestrý výběr snídaní, lákavý výběr obědů a večer strávíte v příjemném prostředí restaurace s excelentní večeří v podobě vyzrálého steaku či české kuchyně.

Více informací

EFI PIVOVAR

Ve třínádobové varně české výroby pro Vás vaříme pivo několika stylů a chutí. Vaříme výhradně z nejlepších surovin na trhu a s maximálním možným podílem ruční práce. Nic neurychlujeme, moderní technologie nám pomáhá pouze tam, kde to není na škodu kvalitě.

Více informací

EFI SPA Hotel whirpool

WELLNESS

Hosté mohou využít luxusní hotelové wellness, které nabízí whirpool až pro 6 osob, parní saunu, velkokapacitní finskou saunu, ochlazovací sprchy, třípodlažní odpočívárnu, ovocný bar s nápoji nebo mohou vyzkoušet naši novinku - hyperbarickou komoru OXYLIFE.

Více informací

PARKING

Ekologie nám není lhostejná. V parkovacích garážích EFI SPA Hotelu jsou nabíjecí stanice elektromobilů. K dispozici je 6 nabíjecích míst AC svýkonem 22 kW (Mennekes, Typ 2) a rychlonabíjecí DC stanice s výkonem 50 kW (CSS a Chademo).

efi spa hotel - shuttle bus

SHUTTLE BUS

Nechte se odvézt do centra k naší restauraci EFI Hostinec Zelňák na Zelném trhu. Zastavíme Vám také u Janáčkova divadla. 

Výběr ze zastávek: restaurace EFI Hostinec Zelňák, Janáčkovo divadlo, EFI SPA Hotel nebo eFi Palace Hotel

Více informací

 

Rezervovat služební pobyt

 

Formulář pro potvrzení Vaší pracovní cesty si můžete stáhnout zde.

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.