Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

eFi W&F POBYT - Wellness &Fitness 3 denní pobytový balíček

1. den

Oběd

Odpolední tréninková jednotka - trénink na balančních pomůckách Bosu a gymnastických míčích 60 minut

Večer - wellness, BioMat termoterapie

2. den

Dopolední tréninková jednotka - kardio zóna na zahřátí 10-15 minut běhací pás, veslovací trenažér, eliptical, rotoped- dle výběru a dispozic klienta, trénink na závěsném posilovacím systému TRX se zaměřením na hlavní svalové partie, 6-8 cviků ve 4 sériích, v každé sérii se některé ze cviků na určitou svalovou partii obmění. Doba zatížení 20-30 vteřin, doba odpočinku 15 vteřin, mezi sériemi 3-5 minut. Celková délka tréninku 60-70 minut

Odpolední tréninková jednotka - kardio zóna na zahřátí 10-15 minut, trénink na multifunkčních posilovacích věžích a za použití činek a jednoručních činek formou kruhového tréninku na 8 stanovištích, počet opakování u jednotlivých cviků 10-15. Počet sérií 4-5, celkový čas tréninku 60-70 minut. Trénink zakončený Tabatou 20 vteřin zátěž/ 10 vteřin odpočinek 8-10 sérií.

Strečink pro uvolnění svalů 60 minut po ukončení tréninku, v délce 30 minut.

Večer - wellness, BioMat termoterapie

3. den

Dopolední tréninková jednotka - kardio zóna (střídání strojů po 10-15 minutách) v tréninkovém tempu dle nastavení trenéra a dispozic klienta, celkový čas tréninku 40-50 minut.

Po ukončení tréninku spinální a dechové cviky na uvolnění bederní páteře a regeneraci 20 minut.

Po obědě - wellness

Pitný režim

k dispozici během tréninků a v průběhu celého dne bude neperlivá voda s citronem a mátou, snídaně a po obědě je povolena káva bez cukru (stimuluje metabolický proces), u nápojů vylučuji slazení cukrem, povolena je pouze stévie, večer wellness  pro uvolnění bílé suché víno 0,75 l/ 2 osoby, při dodržení pitného režimu 0,3-0,5 l tekutin na 10 kg hmotnosti jedince (příklad: polévka +, káva -). Doplňky stravy jako protein, BCAA - doporučení po konzultaci s klientem.

Cena pobytového balíčku včetně ubytování

1 osoba: 4 595 Kč

2 osoby: 6 860 Kč

V případě zájmu kontaktujte event managera Stanislava Hamzíka, tel.: +420 727 955 459, e-mail: hamzik@efihotel.cz

RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Hodnocení od našich hostů
„Hotel eFi navštěvují rád. Velmi příjemný personál, kdekoliv (recepce, fitness, restaurace, ...). Hotelové pokoje vypadají moderně, vzdušně, hezky a uklizeně. Osobně jsou pro mne na pokojích Standard matrace tvrdé a osvalený člověk jako já to moc neuvítá, samozřejmě je to jen můj subjektivní pocit. Co se týče pokoje Executive, tak musím říci, že na těchto postelích se spí vážně dobře. Matrace jsou příjemné, vysoké, měkčí. Jídlo v restauraci velmi chutné, jak s jídelního lístku, tak na snídani. Taktéž moc děkuji personálu recepce za vysvětlení některých věcí, proklientský přístup při řešení změny pokoje a úsměv na tváři. Úsměv tu měli všichni z personálu, koho jsme potkal, pozdrav nebyl žádný problém :). Závěrem chci poděkovat za výborný přístup a příjemné ubytování.“
Lukáš
„Se vším jsme byli velmi spokojeni.“
Marcela
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

Pracovní pozice

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL