Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Hotel BrnoHotel Brno parkováníapartmány Brnorestaurace BrnoKongresové centrumFitness BrnoWellness BrnoSauna Brno

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV)

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Každoročně se ho zúčastní více než 1 500 vystavovatelů a navštíví ho 80 000 lidí. Mezi návštěvníky i vystavovateli je nemalým procentem zastoupeno také zahraničí. V tomto roce se koná jeho jubilejní 60. ročník.

 

V areálu výstaviště se může nejenom odborná veřejnost seznámit se všemi klíčovými oblastmi strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Ze zastoupených oborů vybíráme například důlní, hutní, keramickou a sklářskou techniku, materiály a komponenty pro strojírenství, elektrotechniku, dopravu, manipulaci či vývoj. Hlavním tématem letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu.

 

Mezinárodnímu strojírenskému veletrhu je věnována také vysoká mediální pozornost, každoročně se ho zúčastní asi 400 akreditovaných novinářů. Součástí veletrhu je také doprovodný program, který zahrnuje odborné konference, semináře a workshopy týkající se aktuálních témat oboru strojírenství.

 

Souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem se od roku 1998 koná také Mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů (IMT), kde vystavují firmy z oboru kovoobráběcích strojů, přesných nástrojů a tvářecích strojů. Pro vystavovatele automatizační techniky běží souběžně také veletrh Automatizace.

 

Dalším z veletrhů je WELDING, který se zaměřuje na svařovací techniku, navařování plamenem, řezání kyslíkem a elektrickým obloukem. Dále mohou návštěvníci navštívit veletrh FOND-EX, zaměřující se na obor slévárenství, veletrh PROFINTECH, který se věnuje technologiím pro povrchové úpravy, mezinárodní veletrh plastů, pryže a kompozitů PLASTEX a v neposlední řadě veletrh INTERPROTEC, kde jsou vystavovány prostředky osobní ochrany, bezpečnosti práce a pracovního prostředí.

 

Všechny zmiňované veletrhy se společně uskuteční na brněnském

výstavišti od 1. do 5. 10. 2018.

 

eFi Hotel - Vám poskytne výhodné ubytování v blízkosti centra

Brna a areálu Veletrhy Brno (BVV)

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu SALIMA nabízíme kvalitní ubytování v pokojích a apartmánech eFi Palace Hotelu

 

Více informací o eFi Palace Hotel.

 

Rezervace pokoje nebo apartmánu v eFi Palace Hotelu.

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu na Veletrhy Brno.