MOTORTECHNA BRNO

MOTORTECHNA BRNO je burza historických vozidel, náhradních dílů, dokumentace, sběratelských předmětů a také výstava historických automobilů, která se koná pravidelně 2x ročně již od podzimu roku 2003. Součástí programu jsou také prezentace renovátorských firem a firem vyrábějících náhradní součástky i nejrůznější doplňky pro veterány. Svoje díla zde představí také restaurátorské firmy.

 

Rezervace pokoje nebo apartmánu v eFi Palace Hotelu.

 

Zájem o MOTORTECHNU stále roste, poslední rok to bylo asi 430 prodejců a 3 400 zájemců o prohlídku či koupi. V expozicích bývá tradičně více než 60 historických aut a 40 motocyklů. S každým rokem roste také počet zahraničních návštěvníků.

 

MOTORTECHNA není jen o vystavování a nakupování, jde spíše o setkávání přátel, kolegů a nadšenců do historických vozidel i jejich veškerého příslušenství. Návštěvníci a vystavovatelé si tak mohou navzájem vyměnit své tipy a triky nebo si navzájem pomoci s problémy týkajícími se údržby veteránů apod.

 

Letošní jarní termín veletrhu MOTORTECHNA je 18. 4. 2020.

 

eFi Hotel - Vám poskytne výhodné ubytování v blízkosti centra

Brna a areálu Veletrhy Brno (BVV)

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu MOTORTECHNA nabízíme kvalitní ubytování v pokojích a apartmánech eFi Palace Hotelu

 

Rezervace pokoje nebo apartmánu v eFi Palace Hotelu.

 

Více informací o eFi Palace Hotel.

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu na Veletrhy Brno.