Stavební veletrh Brno

Stavební veletrh Brno prezentuje průřez celým odvětvím stavebnictví. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov. Termín konání veletrhu na začátku roku umožňuje získání potřebných informací, přehledu o novinkách nebo nalezení realizátorů a dodavatelů staveb ještě před zahájením stavební sezóny. Na veletrzích vystavují mnohé firmy a společnosti, které představují novinky nejen v oboru stavebnictví a designu, ale i nových technologií pro domácnost či bytových doplňků.

 

Veletrh Dřevo a stavby Brno (DSB) se zaměřuje na dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály pro dřevostavby a jejich konstrukce, nářadí a nástroje, stroje a zařízení ke zpracování dřeva a spoustou dalších témat. Dřevo a stavby Brno je jediným takt zaměřeným veletrhem na Moravě, jarní termín mu navíc umožňuje představit novinky ještě před začátkem stavební sezony.

 

Souběžným veletrhem je Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu (MOBITEX). Ten je zaměřen především na oblast nábytku, bytového textilu a bytových doplňků, ale také na literaturu a školství v tomto oboru, software a služby. MOBITEX tvoří oproti obchodním řetězcům alternativní nabídku nábytku a interiérového vybavení. Prezentují se zde přední výrobci a dodavatelé nábytku a bytového vybavení na tuzemském trhu.

 

Stavební veletrh Brno (SVB) se uskuteční od 2. do 4. 3. 2023.

 

Vystavovatelům a návštěvníkům Stavebního veletrhu nabízíme kvalitní ubytování. 

Rezervujte si ubytování v našem EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar nebo v eFi Palace Hotelu***.

 

Vystavovatelům a návštěvníkům Stavebního veletrhu nabízíme luxusní ubytování v EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar nebo v apartmánovém eFi Palace Hotelu***. Součástí EFI SPA Hotelu je vlastní řemeslný EFI Pivovar a špičková restaurace EFI Hostinec Osmec zaměřena na poctivou českou kuchyni. Ochutnat můžete několik druhů našich piv včetně naší EFI Dvanáctky, která uspěla na Mezinárodním pivním festivalu a v kategorii „Světlý ležák premium z minipivovaru“ vybojovala úžasné 2. místo.

EFI Dvanáctku a výbornou kuchyni můžete vyzkoušet také v našem nově otevřeném EFI Hostinci na Zelňáku, kam Vás rádi zdarma odvezeme hotelovým shuttle busem. V eFi Palace Hotelu*** se na Vás budeme těšit v restauraci Stará Tkalcovna.

 

Rezervace pokoje

 

Více informací o eFi Palace Hotel a EFI SPA Hotelu**** Superior.

 

Jak se dostanete z EFI SPA Hotelu**** Superior na Veletrhy Brno. 

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu*** na Veletrhy Brno. 

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.