Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

eFi W&F POBYT - Wellness &Fitness 3 denní pobytový balíček

1. den

Oběd

Odpolední tréninková jednotka - trénink na balančních pomůckách Bosu a gymnastických míčích 60 minut

Večer - wellness, BioMat termoterapie

2. den

Dopolední tréninková jednotka - kardio zóna na zahřátí 10-15 minut běhací pás, veslovací trenažér, eliptical, rotoped- dle výběru a dispozic klienta, trénink na závěsném posilovacím systému TRX se zaměřením na hlavní svalové partie, 6-8 cviků ve 4 sériích, v každé sérii se některé ze cviků na určitou svalovou partii obmění. Doba zatížení 20-30 vteřin, doba odpočinku 15 vteřin, mezi sériemi 3-5 minut. Celková délka tréninku 60-70 minut

Odpolední tréninková jednotka - kardio zóna na zahřátí 10-15 minut, trénink na multifunkčních posilovacích věžích a za použití činek a jednoručních činek formou kruhového tréninku na 8 stanovištích, počet opakování u jednotlivých cviků 10-15. Počet sérií 4-5, celkový čas tréninku 60-70 minut. Trénink zakončený Tabatou 20 vteřin zátěž/ 10 vteřin odpočinek 8-10 sérií.

Strečink pro uvolnění svalů 60 minut po ukončení tréninku, v délce 30 minut.

Večer - wellness, BioMat termoterapie

3. den

Dopolední tréninková jednotka - kardio zóna (střídání strojů po 10-15 minutách) v tréninkovém tempu dle nastavení trenéra a dispozic klienta, celkový čas tréninku 40-50 minut.

Po ukončení tréninku spinální a dechové cviky na uvolnění bederní páteře a regeneraci 20 minut.

Po obědě - wellness

Pitný režim

k dispozici během tréninků a v průběhu celého dne bude neperlivá voda s citronem a mátou, snídaně a po obědě je povolena káva bez cukru (stimuluje metabolický proces), u nápojů vylučuji slazení cukrem, povolena je pouze stévie, večer wellness  pro uvolnění bílé suché víno 0,75 l/ 2 osoby, při dodržení pitného režimu 0,3-0,5 l tekutin na 10 kg hmotnosti jedince (příklad: polévka +, káva -). Doplňky stravy jako protein, BCAA - doporučení po konzultaci s klientem.

Cena pobytového balíčku včetně ubytování

1 osoba: 4 595 Kč

2 osoby: 6 860 Kč

V případě zájmu kontaktujte event managera Stanislava Hamzíka, tel.: +420 727 955 459, e-mail: hamzik@efihotel.cz

Hodnocení od našich hostů
„Od perfektneho pristupu na recepcii, cez welcome drink, vybornu zivu hudbu, cistotu a vybavenie izby, az po odchod s darcekom. Hotel hodnotim velmi dobre. ps. ranajky tiez spokojnost “
Jan
„Spokojnosť.“
Martin
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

Ocenění

Efi Hotel
Pracovní pozice

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL