Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Číšník, servírka v restauracích koncernu e-Finance, a.s.

Do našich otevřených a připravovaných restaurací hledáme personál na pozici číšník, servírka. Nabízíme Vám práci v několika našich restauracích, motivační ohodnocení, velký výběr benefitů a dlouhodobou spolupráci.

V luxusním hotelovém komplexu eFi Hotelu*** se nachází naše restaurace Stará Tkalcovna, eFi Wellness & Fitness, kongresové centrum a letní Sun Bar s terasou a bazénem. V restauraci probíhají snídaně, dopolední menu a večerní menu. Čeká Vás tedy obsluha hostů nejen českých, ale i zahraničních.

►www.stara-tkalcovna.cz ►www.facebook.com/staratkalcovna.cz ►www.instagram.com/staratkalcovnabrno

TEFITI Restaurant · Bar je středomořská restaurace, která se nachází v historické budově divadla Reduta na Zelném trhu. K hostům i zaměstnancům přistupujeme s přátelským a rodinným přístupem, a to v moderním duchu. Zaměřujeme se na pokrmy z čerstvých ryb, mořských plodů, domácích těstovin, dezertů a domácí zmrzliny. Přesvědčte se o tom na vlastní oči v našem videu https://www.youtube.com/watch?v=ghZ35K0EvB4&t=35s.

►www.tefiti.cz ►www.fb.tefiti.cz ►www.instagram.com/tefiti.cz

Naše budoucí připravovaná restaurace se bude nacházet na nám. 28 října 23, a to také v centru Brna. Plánujeme zde otevřít čtyřhvězdičkový hotel s restaurací. Další hotel by se měl nacházet na zámku Račice na Vyškovsku, kde plánujeme i restauraci a wellness centrum.

Pokud Vás některá z našich restaurací zaujala a chcete být při vzniku dalších, nových restaurací, tak se neváhejte přihlásit a přidat se do týmu k nám!

Odpovědní formulář

pozice: Číšník, servírka v restauracích koncernu e-Finance, a.s.

Osobní údaje


Přílohy:


Poznámka:RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Hodnocení od našich hostů
„Bol som veľmi spokojný.“
Aleksander
„Maximální spokojenost po všech stranách, velmi příjemná recepta, skvělá čistota. Určitě se rádi vrátíme“
Eva
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL