EFI Residence Holzova 28

 

Luxusní ubytování v EFI Rezidenci Holzova

APARTMÁNOVÝ HOTEL

Novostavba apartmánového hotelu v Brně Líšni na ulici Holzova nabízí luxusní apartmánové ubytování v celkem osmi apartmánech. Je zde šest jednopokojových apartmánů a dva třípokojové apartmány. Apartmány jsou kompletně zařízeny nábytkem i vybavením domácnosti.

Rezervovat ubytování

KLIDNÁ OBLAST S DOBROU DOSTUPNOSTÍ DO CENTRA

Apartmánová EFI Residence Holzova 28 se nachází v klidné městské části Brno-Líšeň, asi 10 minut cesty autem od centra Brna.

Zobrazit apartmány 

EFI Rezidence Holzova
Nadstandartní služby spojené s ubytování

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY

Všechny apartmány jsou vybaveny Smart systémem pro řízení chytré domácnosti zn. SIEMENS, ovládajícím klimatizační jednotky pro chlazení, topení a také stínění oken s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi. Každý apartmán má samostatný plynový kondenzační kotel zn. Baxi pro topení i ohřev vody. Většina apartmánů je s vlastním balkonem nebo lodžií a nabízí pěkný výhled na Brno.

SOUKROMÉ PARKOVIŠTĚ 

EFI Residence Holzova 28 má vlastní parkování ve vnitřním areálu komplexu s možností i garážového stání. Možnost rezervace parkovacího místa před Vaším příjezdem do hotelu.

Rezervovat ubytování

Parking v EFI Rezidenci Holzova
Dlouhodobé ubytování v EFI Rezidenci Holzova

DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ

Novostavba apartmánového hotelu v Brně Líšni na ulici Holzova nabízí luxusní apartmánové ubytování, které je vhodné i pro dlouhodobé ubytování. Je vhodné pro pracovní či studijní pobyty, a to zejména pro oborové specialisty, vytížené vedoucí pracovníky, obchodní zástupce, podnikatelé či studenty vysokých škol.

Více informací o dlouhodobém ubytování

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.