Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Kuchař, kuchařka v restauracích koncernu e-Finance, a.s.

Přijmeme zodpovědné, šikovné a samostatné kuchaře, kuchařky do našich restaurací.

V naší hotelové restauraci (www.stara-tkalcovna.cz) se budete podílet na plynulém chodu, které zahrnuje dopolední menu, večerní menu a á la carte menu, které obsahuje zejména tradiční českou kuchyni.

V restaurantu TEFITI, který se nachází v centru Brna, a to v historické budově divadla Reduta, jsme zaměření na středomořské pokrmy. Připravujeme zde čerstvé ryby a mořské plody, děláme vlastní domácí těstoviny a dezerty. Čeká Vás tedy spolupráce i s kolegy z Itálie.

Dále Vám nabízíme práci v našich budoucích připravovaných restauračních provozech. Nejblíže otevíraný bude čtyřhvězdičkový hotel i s restaurací, a to v centru Brna na nám. 28 října 23. Našim dalším budoucím hotelem bude zámek Račice, kde se rovněž bude nacházet restaurace.

Požadujeme:

  • dlouhodobou stabilní spolupráci
  • spolehlivost, samostatnost a pracovitost
  • přehled a zkušenosti v gastronomii nebo vyučení v oboru

Nabízíme:

  • spolupráci v restauracích koncernu e-Finance, a.s.
  • profesní růst až na pozici šéfkuchaře v nově budovaných hotelích skupiny e-Finance, a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč za měsíc (podle praxe a zkušeností)
  • benefity ve formě wellness a fitness zdarma, slevu do našich restaurací, firemní akce a další
  • dlouhodobou a stabilní spolupráci

Zaujala Vás práce u nás a chcete se podílet na úspěchu našich restauračních provozů? Přihlaste se k nám, těšíme se na Vás! ↓

Odpovědní formulář

pozice: Kuchař, kuchařka v restauracích koncernu e-Finance, a.s.

Osobní údaje


Přílohy:


Poznámka:RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Hodnocení od našich hostů
„Velmi příjemný personál, ochota. Ubytování v budoucnu znovu využití.“
Roman
„Dobrý den, ubytovaní jsme u Vás byli od 6. do 8. června a byli jsme naprosto nadšeni. Zpočátku jsme se trochu obávali lokality, ale ukázalo se, že k obavám není důvod. Hned zprvu nás potěšila vstřícnost slečny recepční (prý u Vás pracuje nově, musíme ji vážně pochválit za velice přátelské jednání). Pak jsme byli naprosto nadšeni pokojem - nechtělo se nám věřit, že takový pokoj máme za takovou cenu. Stokorunový kredit do restaurace pak také přišel vhod. Unešení jsme byli i obsluhujícím číšníkem - tak vstřícná obsluha se jen tak nevidí. A co hlavní - ve vašem hotelu jsme se ubytovali proto, že 7. červen byl nejdůležitějším dnem v našem životě: vzali jsme se! Váš hotel nám tak dokresluje krásné vzpomínky na tento významný den. Velice moc Vám děkujeme a je nám jasné, že pokud budeme zase někdy potřebovat v Brně ubytování, Váš hotel bude jasnou volbou. S upřímným pozdravem Daniel a Petra Světlana Mrázkovi“
Daniel
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL