EFI PIVOVAR

Součástí EFI SPA hotelu je vlastní řemeslný EFI PIVOVAR a špičková pivovarská restaurace EFI Hostinec Osmec.

Pivo vaříme tak, aby chutnalo nám. Protože pak víme, že na ně můžeme být hrdí.

 

O PIVOVARU

Ve třínádobové varně české výroby pro Vás vaříme pivo několika stylů a chutí. Vaříme výhradně z nejlepších surovin na trhu a s maximálním možným podílem ruční práce. Nic neurychlujeme, moderní technologie námpomáhá pouze tam, kde to není na škodu kvalitě.

Více informací na www.efipivovar.cz

EFI OSMIČKA

Přes nízký obsah alkoholu překvapí výraznou chutí a vytříbenou hořkostí.

Poslouží skvěle jako letní osvěžení, dodá sílu při těžké práci a nezanechá následky po celovečerním popíjení.

IBU: 24 EPM: 8 % hm. Alk. 3,4 % obj.

efi osmička pivo
efi desítka pivo

EFI DESÍTKA

EFI Desítka je poctivá a skvěle pitelná klasika, na které jsme nešetřili chmelem. Vaříme ji na stupňovitost ze žateckého chmele a českého sladu. Skvěle vypadá a ještě lépe chutná.

IBU: 26 EPM: 10 % hm. Alk. 4,0 % obj.

EFI DVANÁCTKA

EFI Dvanáctka je skvěle vybalancovaný prubířský kámen každého sládka. Spolu s desítkou je vlajková loď našeho pivovaru. Vaříme ji na stupňovitost ze žateckého chmele a českého sladu. Je to vynikající společník na celý večer.
Ochutnej vítěze mezi pivy z EFI Pivovaru. Naše EFI Dvanáctka je oceněna stříbrnou medailí na mezinírodní úrovni. Toto ocenění, které EFI Dvanáctka získala již podruhé (první úspěch přišel v roce 2022, druhý v roce 2024) představuje důležité uznání pro značku EFI, která se postarala o to, aby kvalita a chuť byly ztělesněny v tomto zlatavém moku. Více informací v reportáži ZDE.

IBU: 34 EPM: 12 % hm. Alk. 4,7 % obj.

 

EFI Dvanáctka získala stříbro

EFI NEW ZEALAND PALE ALE

EFI New Zealand Pale Ale je mimořádně svěží, lehké světlé pivo s výrazným citrusovým aroma novozélandských chmelů odrůd Rakau, Wai-iti a Wakau. Citrusová bomba, kterou je radost pít. Úžasně pitelný koncert novozélandských chmelů.

IBU: 25 EPM: 12 % hm. Alk. 5,0 % obj.

 

EFI IRISH STOUT

EFI Irish Stout je ušlechtile hořká a neproniknutelněčerná irská klasika. Součást irské národní identity, sytě černé hořké pivovhodné k celovečernímu popíjení. Poctivě chmelenou ceněnou britskou odrůdou Challenger.

IBU: 30 EPM: 11 % hm. Alk. 4,6 % obj.

 

EFI AMERICAN IPA

EFI American Ipa je oblíbené zaoceánské pivo plné aromatického chmele. Pořádně hořký a chuťově plný silák, který vyniká výrazným květinovým aroma díky použitým chmelovým odrůdám Amarillo a Azacca.

IBU: 50 EPM: 14 % hm. Alk. 6 % obj.

 

EFI CASCADIAN DARK ALE

EFI Cascadian Dark Ale je výrazně hořké tmavé pivo s intenzivním chmelovým aroma. Jedná se o tmavou variantu American IPA! Pražené a čokoládové slady spolu s aromatickými chmely Cascade a Citra poskytují mimořádný chuťový zážitek.

IBU: 55 EPM: 15 % hm. Alk. 6,5 % obj.

 

efi pšenice

EFI PŠENICE

Jedná se o velmi světlé pivo, s vysokým obsahem pšeničného sladu a s typickým aroma po banánech a hřebíčku.

Pro naši EFI Pšenici jsme použili 50 % pšeničného sladu, který byl přivezen přímo z německé sladovny a chmel Hallertau, který je rovněž typickou německou odrůdou.

IBU: 15 EPM: 11 % hm. Alk. 4,9 % obj.

 

EFI X-mas Beaer

Aromatický vánoční milk stout do zimních dní. Pro výrobu bylo použito 9 druhů sladů, díky kterým má pivo chuť připomínající višně v hořké čokoládě. Dále bylo pivo zjemněno ovesnými vločkami a laktózou, což pivu dodává hedvábnou sladkost. Pro dodání vánoční atmosféry bylo ještě doladěno špetkou vanilky a skořice.

IBU: 24 EPM: 16 % hm. Alk. 6,3 % obj.

 

efi x- mas beaer

EFI CIDER

Náš EFI Cider je vyrobený z čistého jablečného moštu z moravské moštárny. Při výrobě nebyla použita žádná aromata, barviva nebo přidaný cukr.

Alk. 4,5 % obj.

 

EFI Summer Ale 

Díky lehkému tělu, nižšímu obsahu alkoholu a příjemné hořkosti ideální k popíjení za horkých letních dnů. Náš unikátní výběr chmelů Vás vezme na letní cestu kolem světa. V tomto pivu totiž byly použity odrůdy chmele pocházející z Ameriky, přes Afriku až po Austrálii. Poctivá dávka těchto chmelů použitá na studené chmelení dodává pivu svěží charakter a přenese Vás na slunnou pláž i v rozpáleném centru Brna.

IBU: 20 EPM: 10 % hm. Alk. 4,1 % obj.

 

EFI Summer Ale
EFI tmavá jedenáctka

EFI Tmavá jedenáctka

Tmavá varianta klasického českého ležáku. Díky praženým a karamelovým sladům má příjemné plné tělo s kávovým dozníváním v chuti. Poctivou chmelovou hořkost zajišťují odrůdy chmelů Sládek a Žatecký poloraný červeňák, který nesmí chybět v žádném českém ležáku.

IBU: 29 EPM: 11 % hm. Alk. 4,3 % obj. 

 

EFI New England IPA

EFI New England IPA vyniká plným sametovým tělem s nižším řízem a slámovou barvou.
Chmelení odrůdami Citra, Sabro a Simcoe dodává tomuto pivu výrazné citrusové aroma s tóny tropického ovoce a kokosu. Světlé silné pivo. Svrchně kvašené.

IBU: 25 EPM: 15% hm.  Alk. 5,5 % obj.

 

EFI New England IPA

 

Fotogalerie

EFI Pivovar.jpg
11.jpg
EFI SPA Pivovar - 6.jpg
Pivovar_uprava.jpg
EFI SPA Pivovar - 7.jpg
EFI SPA Pivovar - 4.jpg
EFI SPA Pivovar - 1.jpg
EFI SPA Pivovar.jpg
12.jpg
13.png

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.