EFI PIVOVAR

Součástí EFI SPA hotelu je vlastní řemeslný EFI PIVOVAR a špičková pivovarská restaurace EFI Hostinec.

Pivo vaříme tak, aby chutnalo nám. Protože pak víme, že na ně můžeme být hrdí.

 

O PIVOVARU

Ve třínádobové varně české výroby pro Vás vaříme pivo několika stylů a chutí. Vaříme výhradně z nejlepších surovin na trhu a s maximálním možným podílem ruční práce. Nic neurychlujeme, moderní technologie námpomáhá pouze tam, kde to není na škodu kvalitě.

Více informací na www.efipivovar.cz

DESÍTKA

EFI Desítka je poctivá a skvěle pitelná klasika, na které jsme nešetřili chmelem. Vaříme ji na stupňovitost ze žateckého chmele a českého sladu. Skvěle vypadá a ještě lépe chutná.

IBU: 26 EPM: 10 % hm. Alk. 4,0 % obj.

DVANÁCTKA

EFI Dvanáctka je skvěle vybalancovaný prubířský kámen každého sládka. Spolu s desítkou je vlajková loď našeho pivovaru. Vaříme ji na stupňovitost ze žateckého chmele a českého sladu. Je to vynikající společník na celý večer.

IBU: 34 EPM: 12 % hm. Alk. 4,7 % obj.

 

NEW ZEALAND PALE ALE

EFI New Zealand Pale Ale je mimořádně svěží, lehké světlé pivo s výrazným citrusovým aroma novozélandských chmelů odrůd Rakau, Wai-iti a Wakau. Citrusová bomba, kterou je radost pít. Úžasně pitelný koncert novozélandských chmelů.

IBU: 25 EPM: 12 % hm. Alk. 5,0 % obj.

 

IRISH STOUT

EFI Irish Stout je ušlechtile hořká a neproniknutelněčerná irská klasika. Součást irské národní identity, sytě černé hořké pivovhodné k celovečernímu popíjení. Poctivě chmelenou ceněnou britskou odrůdou Challenger.

IBU: 30 EPM: 11 % hm. Alk. 4,6 % obj.

 

AMERICAN IPA

EFI American Ipa je oblíbené zaoceánské pivo plné aromatického chmele. Pořádně hořký a chuťově plný silák, který vyniká výrazným květinovým aroma díky použitým chmelovým odrůdám Amarillo a Azacca.

IBU: 50 EPM: 14 % hm. Alk. 6 % obj.

 

CASCADIAN DARK ALE

EFI Cascadian Dark Ale je výrazně hořké tmavé pivo s intenzivním chmelovým aroma. Jedná se o tmavou variantu American IPA! Pražené a čokoládové slady spolu s aromatickými chmely Cascade a Citra poskytují mimořádný chuťový zážitek.

IBU: 55 EPM: 15 % hm. Alk. 6,5 % obj.

 

 

Fotogalerie

EFI Pivovar.jpg
EFI SPA Pivovar - 6.jpg
Pivovar_uprava.jpg
EFI SPA Pivovar - 7.jpg
EFI SPA Pivovar - 4.jpg
EFI SPA Pivovar.jpg
EFI SPA Pivovar - 1.jpg

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

* Všechna pole jsou povinná.