eFi Palace Hotel

 

APARTMÁNOVÝ HOTEL

hotelu jsou pro hosty připraveny jednopokojové a dvoupokojové apartmány, dvou- až třípokojové mezonetové apartmány s terasou a dva luxusní čtyřpokojové apartmány se třemi samostatnými ložnicemi. Každý apartmán má vlastní kuchyňský kout.

Rezervovat ubytování

NEDALEKO TEPAJÍCÍHO CENTRA

Apartmánový eFi Palace Hotel*** Brno se nachází nedaleko centra Brna, asi 10 minut chůze. Hotel nabízí ubytování až pro 211 hostů v 87 apartmánech ve 2 hotelových křídlech, a to za cenu běžných pokojů.

Zobrazit pokoje

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

V letních dnech si užijte relax a osvěžení ve venkovním bazénu s letním barem. Vytvořili jsme pro Vás fitness centrum v souladu s nejnovějšími poznatky péče o zdravé tělo. Najdete zde multifunkční posilovací stroje, jednoruční činky, Cross Workout klec a kardio zónu. Všechny naše stroje jsou dimenzovány pro začátečníky i pokročilé sportovce.

Všechny služby

KONGRES

Kongresový sál Vám poskytne reprezentativní prostor s technickým vybavením. Sál je ideální pro 80 osob v uspořádání škola či pro jiné uspořádání pro menší počet osob.

Více o kongresu

restaurace Stará Tkalcovna

RESTAURACE

V restauraci Stará Tkalcovna se podávají prvotřídní jídla vyrobená s využitím kvalitních čerstvých místních surovin. Skladba jídelního lístku je volena tak, abysi na své přišli milovníci české i mezinárodní kuchyně, byla zastoupena bezmasá i dietní jídla.

Více o restauraci

PROSTORNÝ PARKING

eFi Palace Hotel*** Brno má vlastní parkování v areálu komplexu eFi Palace s kontrolovaným vjezdem po celý den za poplatek 200 Kč / auto / noc. Možnost rezervace parkovacího místa před Vaším příjezdem do hotelu.

Rezervovat ubytování


Proč se ubytovat u nás ?

Restaurace

Zabezpečené parkování v areálu

Wellness & Fitness

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Letní bar a bazén

Výhody ubytování v eFi Palace Hotel

Hodnocení od našich hostů

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.