eFi Palace Hotel

 

APARTMÁNOVÝ HOTEL

hotelu jsou pro hosty připraveny jednopokojové a dvoupokojové apartmány, dvou- až třípokojové mezonetové apartmány s terasou a dva luxusní čtyřpokojové apartmány se třemi samostatnými ložnicemi. Každý apartmán má vlastní kuchyňský kout.

Rezervovat ubytování

BRNO STUDENT ACCOMMODATION - EFI PALACE STUDENT DORMITORY

Discover the ideal blend of comfort and convenience with our fully furnished apartments at the eFi Palace, located in the vibrant heart of Brno. Perfect for both study and work stays, each apartment or flat is equipped with a kitchenette, electrical appliances, and all other necessary amenities to ensure your stay is seamless. For more information, visit our website:

www.efipalace.cz/en 

Brno Student Accommodation - eFi Palace Student Dormitory

NEDALEKO TEPAJÍCÍHO CENTRA

Apartmánový eFi Palace Hotel*** Brno se nachází nedaleko centra Brna, asi 10 minut chůze. Hotel nabízí ubytování až pro 211 hostů v 87 apartmánech ve 2 hotelových křídlech, a to za cenu běžných pokojů.

Zobrazit pokoje

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

V letních dnech si užijte relax a osvěžení ve venkovním bazénu s letním barem. Vytvořili jsme pro Vás fitness centrum v souladu s nejnovějšími poznatky péče o zdravé tělo. Najdete zde multifunkční posilovací stroje, jednoruční činky, Cross Workout klec a kardio zónu. Všechny naše stroje jsou dimenzovány pro začátečníky i pokročilé sportovce.

Všechny služby

KONGRES

Kongresový sál Vám poskytne reprezentativní prostor s technickým vybavením. Sál je ideální pro 80 osob v uspořádání škola či pro jiné uspořádání pro menší počet osob.

Více o kongresu

RESTAURACE

V restauraci Stará Tkalcovna se podávají prvotřídní jídla vyrobená s využitím kvalitních čerstvých místních surovin. Skladba jídelního lístku je volena tak, abysi na své přišli milovníci české i mezinárodní kuchyně, byla zastoupena bezmasá i dietní jídla.

Více o restauraci

restaurace Stará Tkalcovna

PROSTORNÝ PARKING

eFi Palace Hotel*** Brno má vlastní parkování v areálu komplexu eFi Palace s kontrolovaným vjezdem po celý den za poplatek 200 Kč / auto / noc. Možnost rezervace parkovacího místa před Vaším příjezdem do hotelu.

Rezervovat ubytování


Proč se ubytovat u nás ?

Restaurace

Zabezpečené parkování v areálu

Wellness & Fitness

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Letní bar a bazén

Výhody ubytování v eFi Palace Hotel

Hodnocení od našich hostů

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.