Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Letní bar a bazén

Užijte si výhod koupání ve slané vodě v bazénu eFi Palace Hotelu.

Bazén (letní provoz - 1.5 - 30.9.) o velikosti 7x4 m, hluboký 1,4 m se slanou vodou je vyhřívaný na příjemnou relaxační teplotu od 28 do 30 °C. Po zapnutí protiproudu je možné si krásně zaplavat.Pro hotelové hosty je vstup ZDARMA, pro členy e-Finance Clubu je vstup zpoplatněn částkou 50 Kč/den/1 osoba. Pro odpočinek a opalování jsou k dispozici lehátka u bazénu a na SLUNEČNÍ TERASE. Zimní provoz bazénu v době od 1.10. - 30.4 - v této době je bazén využíván jako ochlazovací pro sauny v hotelovém Wellness. Teplota vody v zimním provozu se pohybuje od 10 do 12 °C.

Slaná voda v tuzemských bazénech se od své slanější mořské verze dost liší, ale stále má plno výhod. Není kopií, spíš variantou.
Moře je slanější než bazén. Salinita neboli slanost mořské vody v pozemských oceánech a mořích je v průměru kolem 3,5 %. Tedy v každém litru mořské vody je přibližně 35 gramů rozpuštěné soli. Koncentrát vody, který je k dispozici v bazénech s možností slaného koupání, se parametry liší. Koncentrace soli v bazénech je 0,4 – 0,5%.

I přesto, že koncentrát v bazénech úplně nekopíruje vodu v moři, má spoustu kladných vlastností. Slaná voda má přirozeně antiseptické účinky, eliminuje organismy, které jsou běžnou součástí vody v bazénech, odstraňuje nepříjemný zápach chlóru. I mírně slaná voda navodí pocit svěžesti podobný tomu, který zažíváte při koupání v moři. Příjemný pocit umocní i fakt, že i takto slabý koncentrát má díky své větší hustotě schopnost alespoň trochu nadnášet. A pokožka si také libuje. Slaná voda i v tak mírném koncentrátu, který je ve veřejných bazénech, má blahodárné a prokazatelné účinky.

Výhody slané vody v bazénech:

  • Je šetrnější k pokožce
  • Blahodárně působí na kožní onemocnění
  • Má antiseptické účinky
  • Odstraňuje nepříjemný zápach chlóru
  • Nezpůsobuje červenání a pálení očí
  • Nezpůsobuje alergické reakce

 více »

Venkovní bar

Přijďte si k nám vychutnat slunce a osvěžit se ve venkovním bazénu se stylovým barem. 

eFi Sun Bar je otevřen v letní sezóně od 1.6. do 30.9., ve dnech Po-Pa 16:00 až 22:00 hod., So-Ne 14:00 až 22:00.

Bohatá nabídka jídel, nápojů, míchaných koktejlů a zmrzlin Vám zpříjemní pobyt při koupání, odpočinku a relaxaci.

Fotogalerie eFi Sun Bar & Pool

foto_bar2.jpgfoto_bar3.jpgfoto_bar4.jpgfoto_bar5.jpgfoto_bar6.jpgfoto_bar7.jpgfoto_bar9.jpg
Hodnocení od našich hostů
„Dobrý den, děkuji za velmi příjemné ubytování, ale ke zlepšení kvality pobytu bych přece jen nějaké maličkosti měl :). Byl jsem ubytovaný na pokoji č. 216, v koupelně je vana bez skleněné záclony a velmi krátká hadice, takže jsem byl nucen se sprchovat skrčený, protože se hadice lomila hned u závitu kohoutku. Nebylo pro mě příjemné, že voda cákala na podlahu, a pak ta hadice je na konci až přímo u rukojeti je prasklá a voda cákala přímo z hadice. Proto bych doporučil vašemu údržbaři o kontrolu těchto hadic a jejich výměnu a případně instalace skleněných závěsů, jak to mají na jiných hotelích. Jinak to byla jediná maličkost, která měl lehce trápila, ale jinak jsem byl maximálně spokojený a velmi příjemně si u Vás odpočinul. Jinak velice chválím snídaně. Ten kdo za nimi stojí je velmi zkušený a ví, co lidi mají rádi, k tomu velmi příjemná hudba, snídaně zkrátka jedna báseň. Určitě až opět přijedu do Brna, hotel Efi je pro mě jasná volba. Děkuji moc :). “
Zdeněk
„Byli jsme velmi spokojeni, pokoj čistý, moderní vybavení, k dispozici i vybavená kuchyňka. Využili jsme hotelové restaurace, skvělá obsluha, výborná kuchyně. Pobyt v hotelu bych doporučila.“
Helena
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

Ocenění

Efi Hotel
Pracovní pozice

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL