eFi Sun Bar & Pool

Přijďte si k nám vychutnat slunce a osvěžit se ve venkovním bazénu se stylovým barem. 
eFi Sun Bar je otevřen v letní sezóně od 10.6. do 30.9. ve dnech PoPa 16:00 až 22:00, SoNe 11:00 až 22:00.
V případě špatného počasí Vás rádi obloužíme v EFI Hostinci Tkalcovna.
Bohatá nabídka jídel, nápojů, míchaných koktejlů a zmrzlin Vám zpříjemní pobyt při koupání, odpočinku a relaxaci.

efi palace bazén

BAZÉN

Bazén (letní provoz v období 10.6. – 30. 9.) o velikosti 7x4m, hluboký 1,4 m se slanou vodou. Po zapnutí protiproudu je možné si krásně zaplavat. Vstup je pouze pro hotelové hosty a to ZDARMA. Pro odpočinek a opalování máme k dispozici lehátka u bazénu a na SLUNEČNÍ TERASE. Bazén je otevřený každý den od 7 do 22 hodin, ale pozor každé pondělí až od 15:00

Zimní provoz bazénu v době od 1. 10. –31. 5. V této době je bazén využíván jako ochlazovací pro sauny v hotelovém Wellness. Teplota vody v zimním provozu se pohybuje od 10 do 12 °C.

LETNÍ BAR

Přijďte si k nám vychutnat slunce a osvěžit se ve venkovním bazénu se stylovým barem. eFi Sun Bar je otevřen v letní sezóně od 10. 6. do 30. 9. ve dnech Po–Pá 16:00 až 22:00 a So-Ne 11:00 až 22:00. Bohatá nabídka domácí pizzy, nápojů, míchaných koktejlů Vám zpříjemní pobyt při koupání, odpočinku a relaxaci.

efi palace letní bar
eFiSunbar- pizza & drinks

PIZZA & COCKTAILS

Na letní terase, v tomto malém ráji přímo u bazénu našeho hotelu, si můžete užít nezapomenutelnou kombinaci chutí Itálie. Nově s láskou připravujeme oblíbené druhy domácí pizzy z pečlivě vybráných čerstvých surovin, aby Vaše chuťové pohárky tancovaly radostí. Ale nekončíme jen u pizzy! Naše nabídka zahrnuje také širokou škálu osvěžujících koktejlů, které perfektně doplní každou hostinu. Samozřejmě se nejedená o obvyklé míchané nápoje. Díky limonádám z EFI Pivovaru jsme tradiční klasiky (jako GIN & TONIC) upravili našimi unikátními recepty.

POOL PARTY

Užijte si nezapomenutelnou letní pohodu u našeho bazénu pro „summer party“ či „pool party“ s grilováním. Relaxujte u vody, bavte se se svými přáteli, kolegy či rodinou a vychutnávejte si osvěžující koktejly. Pronajměte si prostor u nás a získejte nezapomenutelný letní zážitek plný radosti a zábavy. Samozřejmostí je i catering od našich profesionálů. Zkrátka si užijete sluneční paprsky a osvěžující zábavu jako na dovolené s "all inclusive".

eFiSunBar - cocktails
 
 

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.