Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Letní bar a bazén

Užijte si výhod koupání ve slané vodě v bazénu eFi Palace Hotelu.

Bazén (letní provoz - 1.5 - 30.9.) o velikosti 7x4 m, hluboký 1,4 m se slanou vodou je vyhřívaný na příjemnou relaxační teplotu od 28 do 30 °C. Po zapnutí protiproudu je možné si krásně zaplavat.Pro hotelové hosty je vstup ZDARMA, pro členy e-Finance Clubu je vstup zpoplatněn částkou 50 Kč/den/1 osoba. Pro odpočinek a opalování jsou k dispozici lehátka u bazénu a na SLUNEČNÍ TERASE. Zimní provoz bazénu v době od 1.10. - 30.4 - v této době je bazén využíván jako ochlazovací pro sauny v hotelovém Wellness. Teplota vody v zimním provozu se pohybuje od 10 do 12 °C.

Slaná voda v tuzemských bazénech se od své slanější mořské verze dost liší, ale stále má plno výhod. Není kopií, spíš variantou.
Moře je slanější než bazén. Salinita neboli slanost mořské vody v pozemských oceánech a mořích je v průměru kolem 3,5 %. Tedy v každém litru mořské vody je přibližně 35 gramů rozpuštěné soli. Koncentrát vody, který je k dispozici v bazénech s možností slaného koupání, se parametry liší. Koncentrace soli v bazénech je 0,4 – 0,5%.

I přesto, že koncentrát v bazénech úplně nekopíruje vodu v moři, má spoustu kladných vlastností. Slaná voda má přirozeně antiseptické účinky, eliminuje organismy, které jsou běžnou součástí vody v bazénech, odstraňuje nepříjemný zápach chlóru. I mírně slaná voda navodí pocit svěžesti podobný tomu, který zažíváte při koupání v moři. Příjemný pocit umocní i fakt, že i takto slabý koncentrát má díky své větší hustotě schopnost alespoň trochu nadnášet. A pokožka si také libuje. Slaná voda i v tak mírném koncentrátu, který je ve veřejných bazénech, má blahodárné a prokazatelné účinky.

Výhody slané vody v bazénech:

  • Je šetrnější k pokožce
  • Blahodárně působí na kožní onemocnění
  • Má antiseptické účinky
  • Odstraňuje nepříjemný zápach chlóru
  • Nezpůsobuje červenání a pálení očí
  • Nezpůsobuje alergické reakce

 více »

Venkovní bar

Přijďte si k nám vychutnat slunce a osvěžit se ve venkovním bazénu se stylovým barem. 

eFi Sun Bar je otevřen v letní sezóně od 1.6. do 30.9., ve dnech Po-Pa 16:00 až 22:00 hod., So-Ne 14:00 až 22:00.

Bohatá nabídka jídel, nápojů, míchaných koktejlů a zmrzlin Vám zpříjemní pobyt při koupání, odpočinku a relaxaci.

Fotogalerie eFi Sun Bar & Pool

foto_bar2.jpgfoto_bar3.jpgfoto_bar4.jpgfoto_bar5.jpgfoto_bar6.jpgfoto_bar7.jpgfoto_bar9.jpg

RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Hodnocení od našich hostů
„Dobrý den, byli jsme velice mile potěšeni, že jsme mohli strávit noc ve Vašem hotelu. Pobyt byl velice příjemný. Výborná kvalita služeb. Milé slečny na recepci,skvělá snídaně a jako bonus parkování v areálu, co víc si přát. Využili jsme hotelového TAXI( pan řidič velice milý a ochotný). Moc za všechno ještě jednou děkujeme a rádi se k Vám jistě vrátíme.“
Zdeňka
„Krásné a příjemné prostředí, skvělý personál hotelu i restaurace, ráda se někdy vrátím“
Lucie
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

Pracovní pozice

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL