Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Hotel BrnoHotel Brno parkováníapartmány Brnorestaurace BrnoKongresové centrumFitness BrnoWellness BrnoSauna Brno

Sály divadla Reduta

Pokud potřebujete uspořádat akci až pro 350 účastníků v reprezentativních prostorách, rádi Vám zprostředkujeme pronájem sálů v divadle Reduta.

V prostorách divadla Reduta nabízíme:

  • Konání firemních akcí, kongresů s kapacitou až 350 účastníků.
  • Konání svatebních hostin a obřadů v rámci Mozartova sálu.

Další akce, oslavy, večírky, svatby na míru dle domluvy.

Mozartův sál

Pro slavnostní akce až pro 350 osob Vám rádi zprostředkujeme pronájem Mozartova sálu o rozměrech 10,8 x 29 m s maximální výškou 7 m. Tato reprezentativní prostora, kterou lze využít jako divadelní sál nebo třeba jako taneční síň, dostala „nový šat“ pod taktovkou malíře Petra Kvíčaly při rozsáhlé a velmi vkusné rekonstrukci v letech 2002 až 2005.

Fotogalerie

Divadelní sál

Pokud chcete spojit Vaši akci divadelního formátu s rautem, hostinou či banketem a vše budete plánovat s dostatečným předstihem, můžete využít divadelní sál s elipsovitým hledištěm až pro 286 diváků. Řady sedadel jsou v elevaci, takže všichni mohou dobře sledovat dění na jevišti.

Fotogalerie

Máte-li zájem o uspořádání vaší akce či oslavy v některých z prostor z naší nabídky, obraťte se na nás:

Ing. Veronika Hanzelková
obchodní ředitelka hotelu
hanzelkova@efihotel.cz
+420 720 220 760

Kontaktujte nás


RYCHLÝ KONTAKT

Volejte
515 555 500

Hodnocení od našich hostů
„Dobrý den, musím říct, že jsem byl se službami hotelu velmi spokojen a mile překvapen. Personál, úklid a servis byl výborný. Děkuji za vaše služby a těším se brzy na viděnou. Poláš.“
Martin
„Hotel perfektní,čistý, nový:-) Byly jsme zde s maželkou již podruhé. Personál milý a přívětivý, možnost Wellness - fitness + bazén venkovní, který v zimě slouží i jako ochlazovací bazén po sauně:-) Hotel je prakticky celý bezbariérový, tak že lidé s kočárky a invalidé budou spokojení;-) Parkování v areálu hotelu, které mají velice dobře zabezpečeno,možnost stravování v hotelové restauraci, kde velice dobře vaří! Wifi na pokoji s velice dobrou rychlostí! Klimatizace na pokoji a pokoj s krásným balkónkem, velkou LCD televizí a ve skříni naleznete malý trezůrek na cenosti ;-) Zařízená kuchyňka s ledničkou, mikrovlnou troubou a rychlovárnou konvicí je fajn. Po domluvě na recepci můžete využít luxusní hotelový taxík (Zánovní 8 místní Mercedes Vito s obřím kufrem), který je zdarma je velice příjemná věc :-) Ráno, super snídaně ve stylu švédských stolů, kávový automat i káva v konvici a dva druhy juice, mléko a čaj samozřejmostí;-) Byly jsme moc s manželkou spokojeni:-) Určitě se rádi sem zase vrátíme;-)“
Lukáš
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

Pracovní pozice

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL