Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Hotel BrnoHotel Brno parkováníapartmány Brnorestaurace BrnoKongresové centrumFitness BrnoWellness BrnoSauna Brno

Sály divadla Reduta

Pokud potřebujete uspořádat akci až pro 350 účastníků v reprezentativních prostorách, rádi Vám zprostředkujeme pronájem sálů v divadle Reduta.

V prostorách divadla Reduta nabízíme:

  • Konání firemních akcí, kongresů s kapacitou až 350 účastníků.
  • Konání svatebních hostin a obřadů v rámci Mozartova sálu.

Další akce, oslavy, večírky, svatby na míru dle domluvy.

Mozartův sál

Pro slavnostní akce až pro 350 osob Vám rádi zprostředkujeme pronájem Mozartova sálu o rozměrech 10,8 x 29 m s maximální výškou 7 m. Tato reprezentativní prostora, kterou lze využít jako divadelní sál nebo třeba jako taneční síň, dostala „nový šat“ pod taktovkou malíře Petra Kvíčaly při rozsáhlé a velmi vkusné rekonstrukci v letech 2002 až 2005.

Fotogalerie

Divadelní sál

Pokud chcete spojit Vaši akci divadelního formátu s rautem, hostinou či banketem a vše budete plánovat s dostatečným předstihem, můžete využít divadelní sál s elipsovitým hledištěm až pro 286 diváků. Řady sedadel jsou v elevaci, takže všichni mohou dobře sledovat dění na jevišti.

Fotogalerie

Máte-li zájem o uspořádání vaší akce či oslavy v některých z prostor z naší nabídky, obraťte se na nás:

Ing. Veronika Hanzelková
obchodní ředitelka hotelu
hanzelkova@efihotel.cz
+420 720 220 760

Kontaktujte nás


Hodnocení od našich hostů
„Dobrý den, jednalo se o můj první pobyt a byla jsem moc spokojená. Takže děkuji a ráda při příští návštěvě opět Váš hotel využiji.“
Jana
„Dobrý večer, pobyt v apartmánu Efi v Brně byl skvělý, naprosto splnil mé představy. V pokoji byl psací stůl s funkční lampičkou, což z hlediska toho, že se jednalo o služební pobyt, byla velká výhoda, rovněž velkou výhodou bylo pojízdné křeslo u psacího stolu. Televizor byl funkční s jasným návodem na obsluhu. Rovněž kuchyňka v pokoji je velkou předností a balkon. Postel byla pohodlná. Koupelna taky v pohodě. Zvláště oceňuji, že do mezi chodbičkou a pokojem byly dveře, které naprosto eliminovaly hluk z chodby. Rovněž skříně v chodbě byly pohodlné a hlavně s dostatečným prostorem. Estetická úroveň pokoje apartmánu č. 409 je na úrovni. Dále velmi chválím personál na recepci, je velmi příjemný a vstřícný. Rovněž restaurace, ve které se podávala snídaně, je moc pěkná. Velmi oceňuji naprosto skvělý poměr mezi cenou za ubytování a poskytnutým pokojem včetně snídaně a služeb. Velkou výhodou je dosažitelnost centra a parkování, které jsem tentokrát nevyužila, ale je dobré vědět, že auto lze bez problému zaparkovat a není ohroženo výtržníky. Zkrátka, když přijedu do Brna, bydlím ve Vašem hotelu.Děkuji za nabídky dalšího ubytování v jiných destinacích a za Vámi poskytnutou kartu klienta. Děkuji za příjemný a nerušený pobyt a za skvělý personál jak na recepci tak v restauraci.“
Krčová
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

Pracovní pozice

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL