Veletrh cestovního ruchu v Brně GO a REGIONTOUR

Go & Regiontour 2023 Brno

GO je mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu, který se koná již od roku 1990. Prezentují se zde zahraniční i české cestovní kanceláře, které se zaměřují na výjezdovou turistiku. Veletrh GO se zabývá mnoha obory jako například turistické destinace, golf, finanční a pojišťovací služby, profesní vzdělávání, ubytovací a stravovací služby a mnoho dalších.

REGIONTOUR je mezinárodní veletrh turistických možností v regionech, který se poprvé konal v roce 1991. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu. Mezi obory veletrhu REGIONTOUR patří mimo jiné lázně, regiony v zahraničí nebo kulturně-historické památky.

Oba veletrhy jsou skvělou příležitostí pro setkání odborníků v oblasti cestovního ruchu, kteří mohou využít také bohatého doprovodného programu, který je zajištěn i pro širokou veřejnost. V doprovodném programu se objevuje mnoho přednášek, besed a prezentací, které představují zajímavá místa v tuzemsku i ve světě, různé možnosti, jak strávit dovolenou nebo nejnovější trendy v cestování.

Na veletrhu GO se prezentují tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře a agentury se zaměřením na výjezdovou turistiku. Souběžně s veletrhy probíhají Festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest a GO KAMERA - festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací.

Oba veletrhy GO REGIONTOUR se konají každý rok na brněnském výstavišti. 

 

 

 

Oba veletrhy GO REGIONTOUR se uskuteční ve dnech od 2. 11. do 5. 11. 2023.

Vystavovatelům a návštěvníkům nabízíme kvalitní ubytování. 

Rezervujte si ubytování v našem EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar nebo v eFi Palace Hotelu***.

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhů GO REGIONTOUR nabízíme luxusní ubytování v EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar nebo v apartmánovém eFi Palace Hotelu***Součástí EFI SPA Hotelu je vlastní řemeslný EFI Pivovar a špičková restaurace EFI Hostinec Osmec zaměřena na poctivou českou kuchyni, kam Vás rádi zdarma odvezeme hotelovým shuttle busem třeba na skvělou večeři. Ochutnat můžete i několik druhů našich piv včetně naší EFI Dvanáctky, která uspěla na Mezinárodním pivním festivalu a v kategorii „Světlý ležák premium z minipivovaru“ vybojovala úžasné 2. místo.

EFI Dvanáctku a výbornou kuchyni můžete vyzkoušet také v našem hostinci na Zelném trhu  - EFI Hostinci Zelňák v samotném centru BrnaV eFi Palace Hotelu*** se na Vás budeme těšit v restauraci  EFI Hostinec Stará Tkalcovnakterá funguje v týdnu pouze do 14 hodin, ale nabídne Vám skvělé hotelové snídaně ve formě bufetu či polední menu.

 

 

Rezervace pokoje

 

Více informací o EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar a eFi Palace Hotelu.

 

Jak se dostanete z EFI SPA Hotelu**** Superior na Veletrhy Brno. 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu*** na Veletrhy Brno. 

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.