Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Hotel BrnoHotel Brno parkováníapartmány Brnorestaurace BrnoKongresové centrumFitness BrnoWellness BrnoSauna Brno

Veletrh cestovního ruchu v Brně GO a REGIONTOUR

GO je mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu, který se koná již od roku 1990. Prezentují se zde zahraniční i české cestovní kanceláře, které se zaměřují na výjezdovou turistiku. Veletrh GO se zabývá mnoha obory jako například turistické destinace, golf, finanční a pojišťovací služby, profesní vzdělávání, ubytovací a stravovací služby a mnoho dalších.

REGIONTOUR je mezinárodní veletrh turistických možností v regionech, který se poprvé konal v roce 1991. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu. Mezi obory veletrhu REGIONTOUR patří mimo jiné lázně, regiony v zahraničí nebo kulturně-historické památky.

Oba veletrhy jsou skvělou příležitostí pro setkání odborníků v oblasti cestovního ruchu, kteří mohou využít také bohatého doprovodného programu, který je zajištěn i pro širokou veřejnost. V doprovodném programu se objevuje mnoho přednášek, besed a prezentací, které představují zajímavá místa v tuzemsku i ve světě, různé možnosti, jak strávit dovolenou nebo nejnovější trendy v cestování.

Na veletrhu GO se prezentují tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře a agentury se zaměřením na výjezdovou turistiku. Souběžně s veletrhy probíhají Festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest a GO KAMERA - festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací.

Oba veletrhy GO a REGIONTOUR se konají každý rok v lednu na brněnském výstavišti. Letošní ročník připadl na termín od 16. 1. do 19. 1. 2020. 

 

eFi Hotel - Vám poskytne výhodné ubytování v blízkosti centra

Brna a areálu Veletrhy Brno (BVV)

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu GO REGIONTOUR nabízíme kvalitní ubytování v pokojích a apartmánech eFi Palace Hotelu

 

Více informací o eFi Palace Hotel.

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu na Veletrhy Brno.