Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Hotel BrnoHotel Brno parkováníapartmány Brnorestaurace BrnoKongresové centrumFitness BrnoWellness BrnoSauna Brno

DANCE LIFE EXPO

Life! je festival sportu, tance a zábavy. Festival propojuje jednotlivé projekty SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life!, YOU2BER Life! a nově také Life!STYLE. Festival nabízí směsici tance, sportu, legrace, zábavy, krásy a vzdělávání pro děti, dospívající i dospělé. To vše za přítomnosti známých osobností jako je Leoš Mareš, Simona Krainová nebo Ondřej Sokol, kteří se na programu v roce 2017 podíleli.

 

V minulém roce si mohli návštěvníci vyzkoušet jízdu na kole BMX, horolezeckou stěnu, turnaj ve frisbee, vzpírání, jógu, taneční ligu a spoustu dalších aktivit. Profesionální trenéři se také ve velkém věnují tolik oblíbenému tématu hubnutí nebo sportovnímu poradenství.

 

Festival ale není jen o tanci a sportu. Velkou roli hraje také moderní zábava, o kterou se postarají různé technologické vychytávky jako brýle pro virtuální realitu nebo celá stovka nejmodernějších počítačů plných her.

 

V neposlední řadě na festivalu figurují také dnes tolik oblíbení youtubeři. Loňský ročník navštívil FattyPillow, Anna Šulc a Gabrielle Hecl. S dětmi si popovídali a také samozřejmě proběhlo společné focení a autogramiáda. Novinka loňského roku je projekt Life!STYLE, který je určen především pro ženy. O ty se v rámci tohoto projektu postarají kadeřníci, kosmetičky, vizážisté a manikéři. Stylisté jim také poradí s oblečením.

 

Program pro rok 2018 pořadatelé prozatím nezveřejnili. Festival Life! se bude konat na brněnském výstavišti od 9. 11. do 11. 11. 2018.

 

 

eFi Hotel - Vám poskytne výhodné ubytování v blízkosti centra

Brna a areálu Veletrhy Brno (BVV)

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu Life! nabízíme kvalitní ubytování v pokojích a apartmánech eFi Palace Hotelu

 

Více informací o eFi Palace Hotel.

 

Rezervace pokoje nebo apartmánu v eFi Palace Hotelu.

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu na Veletrhy Brno.