Rezervace a ceny

1. Datum

Více informací

2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Nabízené Apartmány

Dlouhodobý pronájem apartmánů

eFi Hotel Brno Vám pro pracovní pobyty, studijní pobyty či klidný home office nabízí dlouhodobý pronájem apartmánů v blízkosti centra za velmi příznivou cenu. Zvýhodněnou cenu za ubytování získáte při pobytu delším než 30 nocí. Apartmán si můžete pronajnout na období 1 měsíce až 1 roku.

Součástí uzavřeného komplexu Vám bude k dispozici také fitness, wellness, restaurace, venkovní bazén a parkování na uzavřeném parkovišti.

Nabízené Apartmány

Vybavení pokojů

Dlouhodobé ubytování - restaurace

Restaurace

Dlouhodobé ubytování - recepce24

Recepce 24h

Dlouhodobé ubytování - parkování

Parkování

Dlouhodobé ubytování - klimatizace

Klimatizace

Dlouhodobé ubytování - wifi

WIFI

Dlouhodobé ubytování - velká postel

Velká postel

Dlouhodobé ubytování - balkón

Balkón

Dlouhodobé ubytování - kuchyňská linka

Kuchyňská linka

Dlouhodobé ubytování - smart tv

SMART TV

Dlouhodobé ubytování - sprcha

Sprcha

Dlouhodobé ubytování - vana

Vana

Dlouhodobé ubytování - bazen

Bazén

UBYTOVÁNÍ

Luxusní byty se nacházejí se ve 2.-4. podlaží. Byt má vstupní chodbu vybavenou vestavěnou šatní skříní s celoplošným zrcadlem a pokojovým trezorem. Dále byt disponuje moderní vybavenou kuchyňskou linkou s pracovní deskou, podstavnou lednicí indesit, vestavěnou mikrovlnou trouba s grilem a horkovzdušnou troubou, varnou konvicí a jídelní soupravou s nádobím pro 2 osoby. Pokoj je vybavený jídelním stolem se 2 židlemi, pracovním stolem s kancelářskou židlí a smart TV. V pokoji je luxusní postel King Koil s možností uspořádání postelí odděleně nebo jako manželská postel. Koupelna je se sprchovým koutem či vanou, umyvadlem, wc a topným žebříkem. Z pokoje je vstup na balkon orientovaný do vnitrobloku. WiFi připojení je neomezené a v ceně pronájmu. Součástí apartmánů je klimatizace.

SLUŽBY

eFi Hotel Brno zajistí nejen dlouhodobé ubytování, ale také další služby ke zpříjemnění celého pobytu. Jistě Vás nadchne návštěva stylové hotelové restaurace Stará Tkalcovna, která nabízí pestrý výběr snídaní, obědů i večeří. O hladký průběh dlouhodobého ubytování se nepřetržitě stará hotelová recepce. K cestě do historického centra Brna a zpět do hotelu můžete v odpoledních a večerních hodinách ZDARMA využít náš hotelový eFi taxi Brno. V letním období každého potěší osvěžení ve venkovním bazénu s letním barem. V zimě zahřeje naše finská či parní sauna v eFi Wellness. Sportovně založení hosté ocení naše Fitness centrum v komplexu hotelu.

PARKOVÁNÍ

eFi Hotel Brno disponuje vlastním parkovištěm v areálu komplexu s kontrolovaným vjezdem po celý den. V případě dlouhodobého ubytování je možný pronájem parkovacího stání v ceně 800 Kč za kalendářní měsíc.

Nabízené apartmány

Apartmán Executive

Cena 13 000 Kč měsíčně zahrnuje nájem, pronájem movitého zařízení bytu, spotřebu tepla, úklid společných prostor, pronájem povlečení a WiFi připojení. Možnost pronájmu pračky na pokoji pak za 500 Kč/měsíc. Paušální částka za elektřinu je 1 000 Kč/měsíc a paušální částka za vodu činí 400 Kč/osoba/měsíc. Vratná kauce je 26 000 Kč.

Poptat

Apartmán Executive

Výměry apartmánů jsou 33,17 až 47,25 m2. Zádveří nebo chodba 4,37 až 8,78 m2, koupelna se sprchovým koutem nebo s vanou umyvadlem a WC 4,83 až 4,99 m2. Pokoj s kuchyňským koutem 19,62 m2 až 27,90 m2, terasa s venkovním posezením 4,88 až 5,06 m2. Jídelní stůl + 2 židle, pracovní stůl s židlí; Vybavená kuchyňská linka. Luxusní postel King Koil s možností uspořádání postelí odděleně nebo jako manželská postel. V předsíni je vestavěná skříň. Klimatizace.

PokojPokojKoupelna

V případě dotazů ohledně ubytování neváhejte kontaktovat obchodní ředitelku Ing. Veroniku Hanzelkovou
na telefonním čísle + 420 720 220 760 nebo na emailu hanzelkova@efihotel.cz

Poptavka: