Veletrh AMPER v Brně

Veletrh AMPER je významný mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky, zároveň je největší veletrh svého druhu v České republice i na Slovensku. Pokud máte zájem o navázání nových či posílení stávajících obchodních vztahů, propagaci image své značky nebo prezentaci vašich novinek, pak je pro vás tento veletrh ideální způsob.

 

29. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER se uskuteční ve dnech od 21.3. do 23. 3. 2023.

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu AMPER nabízíme kvalitní ubytování. 

Rezervujte si ubytování v našem EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar nebo v eFi Palace Hotelu***.

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu AMPER nabízíme luxusní ubytování v EFI SPA Hotelu**** Superior nebo v apartmánovém eFi Palace Hotelu***. Součástí EFI SPA Hotelu**** Superior je vlastní řemeslný EFI Pivovar a špičková restaurace EFI Hostinec Osmec zaměřena na poctivou českou kuchyni. Ochutnat můžete několik druhů našich piv včetně naší EFI Dvanáctky, která uspěla na Mezinárodním pivním festivalu a v kategorii „Světlý ležák premium z minipivovaru“ vybojovala úžasné 2. místo.

 

EFI Dvanáctku a výbornou kuchyni můžete vyzkoušet také v našem nově otevřeném EFI Hostinci na Zelňáku, kam Vás rádi zdarma odvezeme hotelovým shuttle busem. V eFi Palace Hotelu*** se na Vás budeme těšit v restauraci Stará Tkalcovna.

 

Rezervace pokoje

 

Více informací o eFi Palace Hotel a EFI SPA Hotelu**** Superior.

 

Jak se dostanete z EFI SPA Hotelu**** Superior na Veletrhy Brno. 

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu*** na Veletrhy Brno.