Veletrh AMPER v Brně

Veletrh AMPER je významný mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky, zároveň je největší veletrh svého druhu v České republice i na Slovensku. Pokud máte zájem o navázání nových či posílení stávajících obchodních vztahů, propagaci image své značky nebo prezentaci vašich novinek, pak je pro vás tento veletrh ideální způsob.

Rezervace pokoje

Rezervujte si ubytování v našem EFI SPA Hotelu**** Superior nebo v eFi Palace Hotelu***.

 

28. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER se uskuteční ve dnech od 17. 5. do 20. 5. 2022.

 

EFI SPA Hotel**** Superior a eFi Palace Hotel*** Vám poskytnou výhodné ubytování v blízkosti centra Brna a areálu Veletrhy Brno (BVV)

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu AMPER nabízíme luxusní ubytování v EFI SPA Hotelu**** Superior nebo v apartmánovém eFi Palace Hotelu***. Součástí EFI SPA Hotelu**** Superior je vlastní řemeslný EFI Pivovar a špičková restaurace EFI Hostinec Osmec zaměřena na poctivou českou kuchyni. Ochutnat můžete několik druhů našich piv včetně naší EFI Dvanáctky, která uspěla na Mezinárodním pivním festivalu a v kategorii „Světlý ležák premium z minipivovaru“ vybojovala úžasné 2. místo.

 

EFI Dvanáctku a výbornou kuchyni můžete vyzkoušet také v našem nově otevřeném EFI Hostinci na Zelňáku, kam Vás rádi zdarma odvezeme hotelovým shuttle busem. V eFi Palace Hotelu*** se na Vás budeme těšit v restauraci Stará Tkalcovna.

 

Rezervace pokoje

 

Více informací o eFi Palace Hotel a EFI SPA Hotelu**** Superior.

 

Jak se dostanete z EFI SPA Hotelu**** Superior na Veletrhy Brno. 

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu*** na Veletrhy Brno. 

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.