Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Hotel BrnoHotel Brno parkováníapartmány Brnorestaurace BrnoKongresové centrumFitness BrnoWellness BrnoSauna Brno

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno se zaměřuje na všechny důležité oblasti ve stavebnictví jako je realizace staveb, nové technologie, stavební materiály, stavební stroje či stavební konstrukce. Na veletrzích vystavují mnohé firmy a společnosti, které představují novinky nejen v oboru stavebnictví a designu, ale i nových technologií pro domácnost či bytových doplňků.

Letošními zvýrazněnými tématy jsou nové směry a aplikace v praxi v oboru stavebnictví, projektování v BIM, inteligentní domácnost SMART LIVING, cirkulární ekonomika, udržittelnost života v krajině a ve městech ve vztahu k vodě a suchu a rekonstrukce bytu v praxi, která se bude konat živě přímo na výstavišti

 

Veletrh Dřevo a stavby Brno (DSB) se zaměřuje na dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály pro dřevostavby a jejich konstrukce, nářadí a nástroje, stroje a zařízení ke zpracování dřeva a spoustou dalších témat. Dřevo a stavby Brno je jediným takt zaměřeným veletrhem na Moravě, jarní termín mu navíc umožňuje představit novinky ještě před začátkem stavební sezony.

Prezentovanou problematiku prezentovanou na veletrhu doplňuje úzké provázání se stálou výstavou dřevěných montovaných domů v Národním stavebním centru Eden 3000 vedle areálu brněnského výstaviště.

 

Druhým souběžným veletrhem je Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu (MOBITEX). Ten je zaměřen především na oblast nábytku, bytového textilu a bytových doplňků, ale také na literaturu a školství v tomto oboru, software a služby. MOBITEX tvoří oproti obchodním řetězcům alternativní nabídku nábytku a interiérového vybavení. Prezentují se zde přední výrobci a dodavatelé nábytku a bytového vybavení na tuzemském trhu.

V letošním roce patří mezi zvýrazněná témata například kvalitní a zdravotně nezávadný nábytek nebo téma technologie & design, které upozorňuje na to, že špičková audiovizuální technika může být plnohodnotnou součástí interiéru. Stejně tak bude na letošním veletrhu představena polohovatelná „postel budoucnosti“.

Stavební veletrh Brno (SVB) se uskuteční od 25. do 28. 4. 2018

 

 

eFi Hotel - Vám poskytne výhodné ubytování v blízkosti centra

Brna a areálu Veletrhy Brno (BVV)

 

Vystavovatelům a návštěvníkům Stavebního veletrhu nabízíme kvalitní ubytování v pokojích a apartmánech eFi Palace Hotelu

 

Více informací o eFi Palace Hotel.

 

Rezervace pokoje nebo apartmánu v eFi Palace Hotelu.

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu na Veletrhy Brno.