Vánoční předplatné

KOUZELNÉ VÁNOCE S NdB 

Vánoční čas přináší lidem větší prostor pro kulturní zážitky. Proto vám přinášíme tip na Dárek k Vánocům z Národního divadla Brno (dále také NdB), se kterým dlouhodobě spolupracujeme:

Předplatné „Dárek k Vánocům“ jsme v Národním divadle Brno vytvořili tak, abyste potěšili opravdu každého. Pořiďte svým blízkým k Vánocům to nejlepší z divadelního Brna. Pestrý výběr představení NdB jistě udělá radost. Předplatitelské skupiny jsou pojmenovány dle atributů, které znáte z oblíbených českých pohádek.

Více informací naleznete přímo na webu divadla – ZDE nebo v prospektech, které najdete na recepcích sítě EFI hotelů.

Ubytované hosty v našich hotelích odvezeme zdarma na kterékoliv představení ze 3 scén NDB a po představení je zase zdarma dovezeme zpět.

Koncern e-Finance, a.s. je partnerem představení Beethoven a dále provozujeme skvělý EFI Hostinec Zelňák v budově divadla Reduta, kde si můžete vychutnat skvělá řemeslná piva z našeho EFI Pivovaru.

Jako partner velkolepé divadelní inscenace Beethoven – společného představení baletu a opery Národního divadla v Brně uspořádala naše společnost e-Finance, a.s. slavnostní raut po premiéře, která se uskutečnila 13. listopadu 2021 v Janáčkově divadle. Se ctí jsme se postarali o jídlo a nápoje pro účinkující, stejně jako pro významné osobnosti kulturního i politického života, které byly hosty VIP rautu pro více než 300 osob.

Pokud hledáte dodavatele skvělých cateringových služeb především v Brně a na jižní Moravě, je pro Vás cateringová divize společnosti e-Finance, a.s. tím nejlepším partnerem – neváhejte nás oslovit.

Více info a kontakty najdete ZDE.

Kulturní zážitek s výbornou gastronomií a řemeslným pivem umocní Vaše nadšení.

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.