Vánoční trhy

Vánoční trhy 2023 Brno

Vánoční trhy jsou tradiční akce, kterou pořádá BVV na brněnském výstavišti. Jedná se o prodejní výstavu, kde si můžeš koupit různé druhy zboží, jako jsou móda, hračky, dekorace, vybavení domácnosti, kosmetika a další. Můžeš také obdivovat řemeslnické výrobky, výstavy nebo hudební vystoupení. Vánoční trhy se konají každý rok v prosinci a jsou ideálním místem pro nákup vánočních dárků pro celou rodinu. V roce 2023 se budou konat od 8. do 17. prosince v pavilonech F a G1. Parkování v areálu je zdarma.

S blížícími se Vánoci si můžete užít Vánoční trhy a tuto jedinečnou atmosféru i na jiných místech. Dynamické náměstí Svobody, klidné a pohodové Dominikánské náměstí, romantické a designové nádvoří Staré radnice... Vánoční trhy, které v ulicích Brna navodí tu pravou vánoční atmosféru. Čekají na vás vánoční stromy, betlém, slavnostně nasvícené ulice, vánočně vyzdobené město…


Každé náměstí má vždy svou specifickou atmosféru. Na náměstí Svobody kromě vánočního stromu nechybí zimní bar, velká designová konzumační zóna na kašně a projíždějící vánoční tramvaj. Uslyšíte zde denně hudební a kulturní program, který dokáže, že si Brno vysloužilo titul Kreativní město hudby UNESCO zaslouženě. Kancelář Brno město hudby UNESCO chce také začít s představováním jednotlivých významných amatérských hudebních aktivit, které v Brně našly své místo. Rok 2023 bude věnován sborům, ale malou ochutnávku zažijete již na adventních trzích, a to každou neděli odpoledne, kdy se postupně představí různé pěvecké soubory působící na území Brna. V rámci zahájení Brněnských Vánoc se představí dětské sbory, první adventní neděle bude věnovaná akademickému sborovému zpívání, druhá tradičním sborům smíšeným a ženským, třetí adventní neděle bude ve znamení gospelového zpívání a čtvrtá brněnským chrámovým sborům.

 

 

VÁNOČNÍ TRHY se uskuteční ve dnech od 8. 12. do 17. 12. 2023.

Vystavovatelům a návštěvníkům nabízíme kvalitní ubytování. 

Rezervujte si ubytování v našem EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar nebo v eFi Palace Hotelu***.

 

Vystavovatelům a návštěvníkům VÁNOČNÍCH TRHŮ nabízíme luxusní ubytování v EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar nebo v apartmánovém eFi Palace Hotelu***Součástí EFI SPA Hotelu je vlastní řemeslný EFI Pivovar a špičková restaurace EFI Hostinec Osmec zaměřena na poctivou českou kuchyni, kam Vás rádi zdarma odvezeme hotelovým shuttle busem třeba na skvělou večeři. Ochutnat můžete i několik druhů našich piv včetně naší EFI Dvanáctky, která uspěla na Mezinárodním pivním festivalu a v kategorii „Světlý ležák premium z minipivovaru“ vybojovala úžasné 2. místo.

EFI Dvanáctku a výbornou kuchyni můžete vyzkoušet také v našem hostinci na Zelném trhu  - EFI Hostinci Zelňák v samotném centru BrnaV eFi Palace Hotelu*** se na Vás budeme těšit v restauraci  EFI Hostinec Stará Tkalcovnakterá funguje v týdnu pouze do 14 hodin, ale nabídne Vám skvělé hotelové snídaně ve formě bufetu či polední menu.

 

 

Rezervace pokoje

 

Více informací o EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar a eFi Palace Hotelu.

 

Jak se dostanete z EFI SPA Hotelu**** Superior na Veletrhy Brno. 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu*** na Veletrhy Brno. 

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.