Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Hotel BrnoHotel Brno parkováníapartmány Brnorestaurace BrnoKongresové centrumFitness BrnoWellness BrnoSauna Brno

Veletrh motocyklů v Brně MOTOSALON

Ročník 2020 veletrhu MOTOSALON opět na brněnském výstavišti!

Akce pro všechny motorkářské nadšence je za dveřmi, proto si nezapomeňte rezervovat svůj pobyt. A že je eFi tou správnou volbou se dočtete i v následujícím článku https://www.motorkari.cz/cestovani/akce-predstavujeme/motosalon-2020-v-pohodli-apartmanu-43270.html 

 

Rezervace pokoje nebo apartmánu v eFi Palace Hotelu.

 

V letošním roce nás čeká další ročník motocyklového veletrhu MOTOSALON. MOTOSALON je největší přehlídka ve střední Evropě v oboru motocyklů, kterou garantuje motocyklová sekce Svazu dovozců automobilů. Veletrh se koná každý rok střídavě v Brně a Praze, letošní, již devátý, ročník tak připadl brněnskému výstavišti.

 

Na veletrhu MOTOSALON bude mít jako tradičně zastoupení celá řada významných značek dostupných na tuzemském trhu. Návštěvník se může těšit na prezentaci aktuálních novinek ve výrobě samotných motocyklů, ale i všeho, co s motocyklem souvisí, jako je oblečení, doplňky, nejrůznější vychytávky, bezpečnostní prvky a mnoho dalšího. 

 

Veletrh předvede reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami a nabídne návštěvníkovi přehlídku všeho, co s motocyklem souvisí včetně atraktivních doprovodných programů. Novinkou roku 2020 bude Burger Arena v pavilonu Z, která nabídne návštěvníkům burgery a další občerstvení z masa a pódium s programem.

 

Veletrh MOTOSALON můžete na brněnském výstavišti navštívit od 5. 3. do 8. 3. 2020.

 

eFi Hotel - Vám poskytne výhodné ubytování v blízkosti centra

Brna a areálu Veletrhy Brno (BVV)

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu MOTOSALON nabízíme kvalitní ubytování v pokojích a apartmánech eFi Palace Hotelu

 

Rezervace pokoje nebo apartmánu v eFi Palace Hotelu.

 

Více informací o eFi Palace Hotel.

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu na Veletrhy Brno.