Veletrh oční optiky v Brně OPTA

veletrh OPTA - ubytování

Veletrh OPTA je jedinou možností v České republice a na Slovensku, jak na světové úrovni prezentovat a shlédnout novinky oborů oční optiky, optometrie a oftalmologie! Svým rozsahem a kvalitou je nejvýznamnější oborovou prezentací oční optiky, optometrie a oftalmologie v regionu střední Evropy.  Veletrh OPTA není pouze přehlídkou nejnovějších brýlových obrub, brýlových a kontaktních čoček či technologických přístrojů, ale slouží i jako centrum vzdělávání, v jejím průběhu se koná řada odborných přednášek a seminářů. Díky svému termínu je veletrh OPTA správným místem pro představení světových, nebo evropských novinek a premiér.

OPTA je sturčně řečeno mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie. Ve střední Evropě patří tento veletrh mezi ty nejlepší, ať už svojí kvalitou nebo velikostí. Veletrh OPTA je jedinou možností v České republice a na Slovensku, jak na jednom místě na vlastní oči vidět novinky v toto oboru.

 

Návštěvníci se mohou těšit na aktuální trendy v oblasti brýlových obrub, brýlových i kontaktních čoček a technologických přístrojů a mnohého dalšího. Celkem se zde představí více než 70 přímých vystavovatelů, kteří přivezou novinky z celého světa. V průběhu mohou návštěvníci zhlédnout spoustu odborných přednášek a seminářů. V sobotu se koná tradiční OPTA party pro vystavovatele a jejich obchodní partnery.

 

Veletrh OPTA můžete navštívit od 8. 3. do 10. 3. 2024.

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu OPTA nabízíme kvalitní ubytování. 

Rezervujte si ubytování v našem EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar nebo v eFi Palace Hotelu***.

 

Vystavovatelům a návštěvníkům veletrhu OPTA nabízíme luxusní ubytování v EFI SPA Hotelu Superior & Pivovar nebo v apartmánovém eFi Palace Hotelu***. Součástí EFI SPA Hotelu je vlastní řemeslný EFI Pivovar a špičková restaurace EFI Hostinec Osmec zaměřena na poctivou českou kuchyni. Ochutnat můžete několik druhů našich piv včetně naší EFI Dvanáctky, která uspěla na Mezinárodním pivním festivalu a v kategorii „Světlý ležák premium z minipivovaru“ vybojovala úžasné 2. místo.

EFI Dvanáctku a výbornou kuchyni můžete vyzkoušet také v našem hostinci na Zelném trhu  - EFI Hostinci Zelňák v samotném centru BrnaV eFi Palace Hotelu*** se na Vás budeme těšit v restauraci  EFI Hostinec Stará Tkalcovnakterá Vám nabídne skvělé hotelové snídaně ve formě bufetu či polední menu.

 

Rezervace pokoje

 

Více informací o eFi Palace Hotel a EFI SPA Hotelu**** Superior.

 

Jak se dostanete z EFI SPA Hotelu**** Superior na Veletrhy Brno. 

 

Jak se dostanete z eFi Palace Hotelu*** na Veletrhy Brno. 

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.