Rezervace a ceny

1. Datum
2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu

Vybavení eFi Fitness

Multifunkční posilovací věž Body Craft Elite je zařízení, které nabízí nejvyšší kvalitu ve své kategorii. Multifunkční posilovací věž Body Craft Elite nabízí více jak 100 různých cviků s efektivním procvičováním celého těla. Revoluční novinkou u posilovacích věží je systém ABS neboli aktivní systém vyrovnávání. Tento systém je využíván u tlakového ramene, kdy je uživatel nucen vyrovnávat zátěž vlastní silou a tím dochází k rovnoměrnému posilování svalstva (tak jako u klasického bench pressu na posilovací lavici). Lze nastavit hmotnost zátěže až na 180 kg. V neposlední řadě posilovací věž disponuje ortopedickou opěrkou, která poskytuje maximální oporu zad a beder.

Body-Solid Multipress DELUXE je posilovací zařízení, které Vám nahradí celou řadu oblíbených posilovacích strojů. S tímto zařízením máte celou posilovnu v jednom jediném stroji. 95kg (210lb) závaží k přitahování hrazdy (horní kladka), Pec Dec posilování prsních svalů a na přítahy pomocí spodní kladky. Ped Dec - je ideální pomocník pro posilování prsního svalstva, rukojeti jsou z hustého molitanu, zádová opěrka dodá Vašemu cvičení maximální pohodlí. Šikmá lavička je univerzálním pomocníkem - slouží k předkopávání, jako bench lavička, sedátko pro přítahy, lavice pro biceps cvičení; přičemž se dají měnit i úhly sklonu až o 90°, vydrží zatížení až do 450 kg (1000lb)

Bench lavička Body-Solid GDIB46L je mnohostranná a dokonalá posilovací lavice pro posilování celého těla. Válce z hustého molitanu zaručí nejvyšší pohodlí při cvičení. Součástí Body-Solid GDIB46L je Leg Developer pro předkopávání a zakopávání nohou.

Nastavitelná posilovací lavice Body Craft F602 je vhodná pro všechny základní cviky s činkami či vzpěračskou tyčí. Sedm nastavitelných poloh opěrky v úhlu -20°až 80° a 3 polohy sedáku zajišťují provádět širokou škálu cviků

Běžecký pás inSPORTline inCondi T5000i je zařízení určené pro komerční využití. Stroj disponuje možností propojení s tabletem či iPadem skrze technologii Bluetooth a aplikaci iRunning+. Díky ní je možné si mimo jiné virtuálně zaběhat například v Alpách, světových metropolích a dalších zajímavých místech. Průběh trasy lze sledovat díky Google Maps a Street View přímo na displeji. Aplikace samozřejmě nabízí i nastavování funkcí stroje přímo z Vašeho tabletového zařízení.
Podsvícený LCD pásu zobrazuje řadu užitečných informací, mezi které patří rychlost, čas, vzdálenost, tepová frekvence nebo počet spálených kalorií. Mezi další přednosti běžeckého pásu inSPORTline inCondi T5000i patří tichý chod motoru, snímač tepu v rukojetích, maximální rychlost 22 km/h či systém vyrovnávání nerovností podlahy.
Běžecký pás inSPORTLine inCondi T5000i je mimo jiné vybaven také funkcí měření tělesného tuku, která funguje na principu přidržení snímačů tepu v rukojetích nebo při použití hrudního pásu. Během chvíle se tak dovíte, kolik tuku je ve Vašem těle (BMI), historie výkonů.

Rotoped inSPORTline SEG 7020  2stupňový drive systém - pro zvýšení převodového poměru na 1:12,3 a dosažení vyšší kadence, pro lepší chod robustního stroje - umožňuje uživateli mnohem větší komfort. EMS zátěžový systém s vlastním generátorem, 16 stupňů zátěže, výkon: 50 - 350 Wattů.

Eliptický trenažér Intenza 550ETe je eliptikal určený pro komerční, nekomerční či rehabilitační účely. Mezi hlavní přednosti patří neuvěřitelných 40 stupňů zátěže (čímž je zaručen maximálně plynulý přechod mezi stupni), několik přednastavených programů, 7 uživatelských programů, HRC programy či manuální program.  Displej zobrazuje řadu užitečných informací, mezi které patří zobrazování času, rychlosti, vzdálenosti, pulsu, počtu spálených kalorií a mnoho dalších. Zvolit si můžete také jednoduchou hru, která Vás nutí podávat lepší výkon.

Veslovací trenažér inSPORTline River. Použití nejnovějších technologií a respektování požadavků zákazníků jej řadí na špici mezi veslařské trenažéry. Testováno TÜV GS dle evropské normy EN-71. Pro úsporu místa je možno veslařský trenažer inSPORTline River snadno a ryhcle složit. Nastavitelný úhel opěrky nohou s oporou pro paty a bezpečnostními řemínky zabrání vyšlápnutí ze stroje při cvičení. Trenažér inSPORTline River monitoruje Váš trénink pomocí kvalitního computeru, který znázorňuje všechny tréninkové hodnoty. 

Cross Workout klec
Cross Workout je sportovní disciplína zaměřená především na pohyb a cvičení s vahou vlastního těla, kde se kombinují prvky akrobacie, gymnastiky, vzpírání s prvky vycházejícími z klasického posilování. Tento typ tréninku vyniká svou komplexností a umožňuje značný energetickým výdej během tréninkové jednotky. Cílem je rozvoj všestrannosti a komplexní procvičení celého těla.

TRX je systém nastavitelných závěsných popruhů. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce a druhá je zavěšena na TRX. Manipulace se zátěží je velmi snadná, protože se provádí úpravou sklonu těla k podložce. Po celou dobu cvičení na systému TRX pracujete pouze s vahou vlastního těla. Proto je vhodný opravdu pro každého.

 Bosu Core je velmi efektivní cvičení na balančních plochách se zapojením středu těla. Protahováním a posilováním těla na Bosu Core získáte lepší rovnováhu, aktivně snížíte důsledky negativních vlivů na Vaši páteř, které vznikají při aktivitách, které ji nerovnoměrně namáhají, např. při pracovním stylu převážně za stolem v kanceláři.

 Zóna jednoručních činkek z řady inSPORTline Profi

Hodnocení od našich hostů
„Hotel využívám tradičně již několik let. S úrovní ubytování, čistotou a službami jsem spokojen. V jídelníčku restaurace bych uvítal větší sortiment bezmasých jídel (pro vegetariány a vegany). Domnívám se, že ceny některých jídel by mohly být "příznivější". Například cena svíčkové (v poledne jako menu) po 15. hod. za 250,- Kč se mi zdá příliš vysoká. Vysoce oceňuji službu dopravy do centra města a zpět formou (hotelové taxi) a ochotu a vlídnost řidičů. “
Ing. Milan
„Výborné ubytování v centru města, skvělé jídlo, určitě se vrátíme, doporučujeme!!! “
Gabriela
Zobrazit všechny recenze

Zabezpečené parkování v areálu hotelu

free Wi-Fi připojení

Klimatizace

Bezbariérový přístup

Kde nás najdete

eFi Hotel Brno
Adresa:

Bratislavská 52
602 00 Brno

Telefon:

515 555 500

E-mail:

info@efihotel.cz

Ocenění

Efi Hotel
Pracovní pozice

EFI HOTEL TO NENÍ JEN UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

eFi Hotel Brno nabízí svým klientům kromě příjemného ubytování v Brně také stylovou restauraci Stará Tkalcovna a zabezpečené parkování v areálu hotelu v centru Brna. Všem, kteří mají rádi zdravý životní styl, je k dispozici naše Wellness & Fitness. Hotel disponuje kongresovým centrem o kapacitě až 100 osob. Pokud chcete poznávat centrum Brna, je našim hostům k dispozici Hotelový Shuttle Bus, který Vás zdarma odveze tam i zpět do hotelu. Všechny naše služby poskytujeme tak, aby Vaše ubytování v Brně bylo příjemné a abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlásit se k odběru novinek

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Přijímáme tyto platební karty

Eurocard Mastercard VISA VISA ELECTRON Diners Club INTERNATIONAL