BENEFITY eFi Gym

- Klubové a plně zařízené fitness v centru Brna (dostatek strojů, ale i soukromí pro lepší výkony)

- Parkování přímo před posilovnou

- Pro členy eFi Clubu vstup zdarma na letní eFi SunBar s bazénem

- Pro zlepšení regenerace po silovém můžete navštívit eFi Wellness, které je hned nad posilovnou

- Možnost tréninku a konzultace s profesionálním licencovaným trenérem 

 

 

efipalace fitness centrum

PROFESIONÁLNÍ TRÉNINK 

V naší byť komorní posilovně nabízíme trénink s profesionálním trenérem, který Vám pomůže s redukcí váhy, budováním svalové hmoty, cvičením s vlastní vahou. Dále nabízí konzutlaci ohledně stravy, cvičení/tréninku nebo celkový individuální plán přímo na míru. Pokud Vás trápí problémy se zády, pomůže Vám a doporučí cviky na zpevnění a nápravu Vašich problémů. Náš trenér Vám pomůže i s fyzioterapií a má dokonce i masérský kurz. Po pravidelných návštěvách Vás ztuhlost zad přestane sužovat. 

KVALITNÍ VYBAVENÍ

K dispozici komorní ale plně vybavené posilovny je multifunkční posilovací zařízení, činky, Cross Workout klec a kardio zóna. Všechny naše stroje jsou určeny pro začátečníky i pokročilé sportovce. V klubovém fitnesscentru nepotkáte zástupy lidí a tak budete mít dostatek soukromí a klidu pro svůj trénink.

efi palace hotel fitness workout

PARKOVÁNÍ

Už Vás nebaví hledat místo na parkování v centru Brna ? U nás problémy s parkováním mít nebudete. ZADARMO zaparkujete přímo před eFi Wellness & Fitness a můžete jít hned cvičit. 

KVALITNÍ VYBAVENÍ

K dispozici komorní ale plně vybavené posilovny je multifunkční posilovací zařízení, činky, Cross Workout klec a kardio zóna. Všechny naše stroje jsou určeny pro začátečníky i pokročilé sportovce. V klubovém fitku nepotkáte desítky lidí.

efi palace hotel fitness workout

luxusní odpočívárna v Brně - eFi Wellness

REGENERACE

Důležitou součástí péče o vaše tělo jsou pitný režim, stravovací návyky, ale hlavně regenerace. eFi Fitness centrum nabízí základní sortiment energetických nápojů, doplňků stravy a také wellness zónu. Po cvičení se můžete zregenerovat v sauně a nebo v letních měsících je k dispozici eFi SunBar s bazénem pro maximální pohodlí.

Více o wellness 

 

Rezervace

Rezervace na telefonu: +420 515 555 520 a nebo prostřednictvím formuláře níže

Počet osob

Kontaktní údaje


Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.