Rezervace a ceny

1. Datum

Více informací

2. Kapacita
Věk dětí:
3. Parkování v areálu hotelu
Nabízené Apartmány

Dlouhodobé a střednědobé ubytování

eFi Hotel Brno Vám pro pracovní či studijní pobyty nabízí dlouhodobé ubytování v apartmánech v blízkosti centra za velmi příznivé ceny. Zvýhodněnou cenu za ubytování získáte při pobytu delším než 30 nocí. V eFi Hotelu jsou k dispozici pro střednědobé a dlouhodobé ubytování jednopokojové a dvoupokojové apartmány, dvoupokojové mezonetové apartmány s terasou a jeden luxusní apartmán se třemi ložnicemi. Všechny apartmány pro dlouhodobé ubytování mají rozlohu od 24 do 164 m2 jsou plně vybaveny a přizpůsobeny pro provoz v režimu aparthotelu. eFi Hotel Brno má ve svém areálu restauraci, letní bar, bazén, Fitness & Wellness.

Nabízené Apartmány

Vybavení pokojů

Dlouhodobé ubytování - restaurace

Restaurace

Dlouhodobé ubytování - recepce24

Recepce 24h

Dlouhodobé ubytování - parkování

Parkování

Dlouhodobé ubytování - klimatizace

Klimatizace

Dlouhodobé ubytování - wifi

WIFI

Dlouhodobé ubytování - velká postel

Velká postel

Dlouhodobé ubytování - rozkládací sofa

Rozkládací sofa

Dlouhodobé ubytování - balkón

Balkón

Dlouhodobé ubytování - kuchyňská linka

Kuchyňská linka

Dlouhodobé ubytování - smart tv

SMART TV

Dlouhodobé ubytování - sprcha

Sprcha

Dlouhodobé ubytování - vana

Vana

Dlouhodobé ubytování - úklid

Úklid

Dlouhodobé ubytování - bazen

Bazén

UBYTOVÁNÍ

Naše apartmány pro dlouhodobé ubytování jsou vybaveny kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Pro práci je k dispozici pracovní stůl, pro chvíle odpočinku Smart TV se satelitním příjmem. Ve vybraných pokojích je klimatizace. Celý objekt je zdarma pokryt sítí WiFi.

SLUŽBY

eFi Hotel Brno zajistí nejen dlouhodobé ubytování, ale také další služby ke zpříjemnění celého pobytu. Jistě Vás nadchne návštěva stylové hotelové restaurace Stará Tkalcovna, která nabízí pestrý výběr snídaní, obědů i večeří. O hladký průběh dlouhodobého ubytování se nepřetržitě stará hotelová recepce. K cestě do historického centra Brna a zpět do hotelu můžete v odpoledních a večerních hodinách ZDARMA využít náš hotelový eFi taxi Brno. V letním období každého potěší osvěžení ve venkovním bazénu s letním barem. V zimě zahřeje naše finská či parní sauna v eFi Wellness. Sportovně založení hosté ocení naše Fitness centrum v komplexu hotelu.

PARKOVÁNÍ

eFi Hotel Brno disponuje několika vlastními parkovišti v areálu komplexu s kontrolovaným vjezdem po celý den. V případě dlouhodobého ubytování je možné parkovací místo rezervovat.

Nabízené apartmány

Apartmán Executive

Apartmán Executive

Výměry apartmánů jsou 33,17 až 47,25 m2. Zádveří nebo chodba 4,37 až 8,78 m2, koupelna se sprchovým koutem nebo s vanou umyvadlem a WC 4,83 až 4,99 m2. Pokoj s kuchyňským koutem 19,62 m2 až 27,90 m2, terasa s venkovním posezením 4,88 až 5,06 m2. Jídelní stůl + 2 židle, pracovní stůl s židlí; Vybavená kuchyňská linka. Luxusní postel King Koil s možností uspořádání postelí odděleně nebo jako manželská postel. V předsíni je vestavěná skříň. Klimatizace.

PokojPokojKoupelna

V případě dotazů ohledně ubytování neváhejte kontaktovat obchodní ředitelku Ing. Veroniku Hanzelkovou
na telefonním čísle + 420 720 220 760 nebo na emailu hanzelkova@efihotel.cz