Tefiti

 STŘEDOMOŘSKÝ RESTAURANT V SRDCI BRNA

 

O NÁS

Restaurace TEFITI, která se nachází v divadelní budově REDUTA v historickém centru Brna, nabízí útulné prostředí pro všechny, kdo mají rádi přátelskou, klidnou atmosféru, a to celé ve středomořském duchu.

K restauraci TEFITI Vás z obou našich hotelů dovezeme zdarma hotelovým shuttle busem.

Více informací na www.tefiti.cz

STŘEDOMOŘSKÁ KUCHYNĚ

Naše kuchyně je připravována dle typicky italské tradice s moderními prvky. Nabízí tak příležitost objevovat jedinečné a autentické pokrmy, které kombinují lásku k Itálii s potřebami místních zákazníků.

MODERNÍ GASTRONOMIE

Máte možnost si vybrat z mnoha lákavých pokrmů od čerstvých těstovin z vlastní produkce, specialit z mořských plodů až po tradiční italské rizota a chutné dezerty.

 

ATMOSFÉRA

Pohostinnost našeho personálu Vás okamžitě uvede do pohody a přispívá vytvářet přirozenou atmosféru, která je pro středozemí typická.

 

PROČ K NÁM?

Prožít u nás jako hosté můžete romantický večer, ale i zvláštní události, jako jsou např. setkání, propagační akce, soukromé večírky, firemní večeře, módní přehlídky, svatby a jiné.

 

NAŠE VÍNA

Naše vinotéka sčítá více jak 40 vzorků lokálních vín. Spolupracujeme s těmi nejlepšími moravskými vinaři. V nabídce máme i vlastní zámecké víno – speciální edici Zámek Račice ve spolupráci s vinařstvím Gotberg.

 

víno tefiti
víno tefiti

ZAHRANIČNÍ VÍNA A DEGUSTAČNÍ VEČERY

V restaurantu TEFITI můžete ochutnat ta nejlepší italská vína, která pečlivě vybíráme se zahraničními dodavateli z celé Itálie. Každý měsíc pořádáme personalizované degustační večery s vinným párováním, které jsou u nás opravdovým gurmánským zážitkem.